ТОП-17 російськомовних відеоканалів і подкастів з інтернет-маркетингу

288

Люди, які захоплюються інтернет-маркетингом, – це безперебійне машини по споживанню інформації. В закладках їх браузера сотні корисних сайтів, в соціальних мережах вони підписані на купу цікавих груп, а коли вони бачать ось такі статті – «200 самих расшариваемых постів з інтернет-маркетингу в рунеті» або «70 статей, які зроблять з вас профі SMM», – то обов’язково додають їх у свою скарбничку знань для подальшого вивчення.

ТОП-17 російськомовних відеоканалів і подкастів з інтернет-маркетингу

Якщо ви один з таких людей, то ця стаття вам напевно буде цікава. У ній ми зібрали кращі в рунеті відеоканали і аудіоподкасти, присвячені інтернет-маркетингу. На жаль, список вийшов не дуже великим, оскільки відео — та аудіоконтенту користується у нас набагато меншою популярністю порівняно з текстовим контентом. Але це анітрохи не применшує його гідності – і відеоканали подкасти, які будуть перераховані далі, – дійсно хороші і якісні продукти. Думаю, багатьом вони виявляться корисними.

Читайте також: На які групи у соцмережах варто підписатися, якщо ви цікавитеся інтернет-маркетингом?

Невеликий трюк, який заощадить ваш час

Перед тим як перейти безпосередньо до списку, дозвольте дати вам невеликий рада. Щоб не витрачати занадто багато часу на перегляд довгих відео і прослуховування двогодинних подкастів, спробуйте збільшити швидкість відтворення. Голоси спікерів трохи спотворяться, але якість розуміння не погіршиться. На Youtube це робиться так: заходимо в відео, натискаємо на значок «Налаштування» і вибираємо потрібну швидкість.

ТОП-17 російськомовних відеоканалів і подкастів з інтернет-маркетингу

На більшості аудиопроигрывателей теж є така функція. На плеєрах вона може називатися «Регулятор швидкості» або «Швидкість відтворення». Порийтеся в налаштуваннях і обов’язково там її знайдете.

Відеоканали на Youtube

 • SeoPultTV – навчальні семінари, майстер-класи та авторські передачі. Теми передач: актуальні методи інтернет-маркетингу, SEO, інтернет-реклами, e-commerce, web-розробки, SMM, юзабіліті сайтів, створення мобільних додатків і перспективи стартапів.
 • Cybermarketing – безкоштовні семінари і курси з інтернет-маркетингу. Заняття ведуть кращі фахівці рунета в області просування сайтів, контекстної реклами і інших каналів інтернет-маркетингу.
 • WebPromoExpertSchool – відеоканал найвідомішої української академії інтернет-маркетингу. На каналі транслюються семінари про бізнес і інтернет-маркетингу. Про те, як працювати ефективніше і залучати цільових покупців за менші витрати.
 • Megaindextv – безкоштовні семінари і конференції, присвячені SEO, контекстної реклами, SMM, технологій і розробки, управлінні персоналом, web-аналітики, стартапам, e-commerce та ін.
 • Нетология ТВ – заняття і лекції кращих експертів рунета в області інтернет-бізнесу, маркетингу, електронної комерції, веб-розробки і інших напрямів онлайн-індустрії.
 • SeoProfy UA – експертні відео про пошуковий маркетинг, SEO, контекстну рекламу та інтернет-маркетинг в цілому. На каналі щосереди з’являється відео випуск «На Дошці», а також періодично відеоуроки про те, як зробити і налаштувати потрібні моменти, які дадуть результат в роботі.
 • Artjoker – відеопоради з розвитку бізнесу в мережі від команди Artjoker.
 • Комплето – вебінари, виступи на конференціях та інші відеозаписи, де брали участь експерти компанії «Комплето».
 • Annika13ltd – корисне відео та презентації в світі WEB, SEO, SMO, SMM і PPC.
 • Google для бізнесу – офіційний канал Google. Відео-поради про те, як керувати та оптимізовувати обліковий запис AdWords, відеоуроки онлайн-школи Google і багато інших корисних матеріалів.
 • Яндекс – офіційний канал «Яндекса». Вебінари, інтерв’ю та виступи фахівців компанії.
 • BeWeddy – безкоштовні вебінари від гуру-інтернет-маркетингу.
 • Texterra – наш канал на Youtube, в якому ми публікуємо корисні відео з інтернет-маркетингу та інтерв’ю з нашими співробітниками.
 • Читайте також: 50 плагінів для Google Chrome, з якими робота з соцмережах стане одним задоволенням

  Подкасти

 • Точка Зору – різні точки зору за тематиками пошукового просування, контекстної реклами, заробітку в мережі (манимейкинга) та інтернет-маркетингу в цілому.
 • АйМаркетолог – подкаст Юрія Васильчикова про інтернет-маркетингу, рекламі і всім, що біля цих тем. Подкаст орієнтований на бізнес-аудиторію, а також на фахівців, що бажають бути в курсі останніх віянь маркетингової інтернет-середовища. До речі, недавно на цьому каналі вийшло цікаве інтерв’ю з Денисом Савельєвим. Послухати його можна тут.
 • SMM без котиків – програма для SMM-фахівців, підприємців, маркетологів і всіх, хто планує вийти на соціальний інтернет, використовуючи білі механіки.
 • Продуктивний Роман – подкаст Романа Рибальченко, в якому він бере інтерв’ю у представників компаній, що створюють і просувають програми та сервіси в інтернеті.
 • Як витягти аудіо з відео?

  Спеціально для тих, хто не хоче витрачати час, дивлячись годинами в монітор, і воліє слухати навчальні матеріали в дорозі, хочу розповісти про те, як можна витягти аудіо з відео на Youtube. Робиться це дуже просто: заходимо на сторінку з відео, копіюємо посилання, заходимо на сервіс Peggo, вставляємо її туди і тиснемо «Record MP3».

  ТОП-17 російськомовних відеоканалів і подкастів з інтернет-маркетингу

  На цьому все. Якщо сподобався, будемо вдячні за репости.

  До речі, «Текстерра» надає послуги з видеомаркетингу і робить це блискуче! Так що, якщо вам потрібно по-справжньому круте і якісне відео, — звертайтеся до нас! У нас працюють професіонали своєї справи з великим досвідом роботи, а ціни нижчі ринкових. Натисніть тут , щоб замовити безкоштовну консультацію!