Топ-20 найважливіших подій у сфері видеомаркетинга у 2012 році

309

YouTube залишається найпопулярнішим відеохостингом в світі. Не дивно, що найважливіші події сфери маркетингу з допомогою відео в 2012 році були пов’язані з цим сервісом. Розглянемо топ-20 основних подій у сфері видеомаркетинга 2012 року у зворотному хронологічному порядку.

7.12.2012: YouTube представив новий дизайн

Редизайн сайту YouTube допоможе користувачам швидше знаходити потрібні канали і підписуватися на них. На думку керівництва сервісу, новий дизайн дозволить збільшити доходи від реклами в 10 і більше разів.

Топ-20 найважливіших подій у сфері видеомаркетинга у 2012 році

22.11.2012: Витрати на рекламу на сервіси онлайн-відео зросли на 27% в 2012 році

Компанія Adap.tv встановила в ході дослідження, що рекламодавці в 2012 році на 27% збільшили бюджети на комерційні оголошення, трансльовані через сервіси онлайн-відео. За даними Adap.tv зростання цього сегмента ринку складе не менше 20% в поточному році.

5.11.2012: YouTube допоміг заздалегідь дізнатися переможця президентської кампанії в США

Сервіс Unruly 2012 Election Tracker допоміг визначити переможця президентської гонки в США до дня голосування. Ця служба оцінювала популярність відеореклами кандидатів у президенти в YouTube, Twitter і Facebook.

Топ-20 найважливіших подій у сфері видеомаркетинга у 2012 році

22.10.2012: YouTube змінив алгоритм ранжирування відеоматеріалів

Керівництво YouTube повідомило про зміну алгоритму ранжирування відеороликів в пошуку. Загальний час перегляду стало одним з ключових показників високої якості матеріалу. Це дозволить самому популярному відеохостингу в світі демонструвати відвідувачам насамперед ролики, які викликають інтерес у людей і змушують їх додивитися матеріал до кінця. Інтернет-маркетологи, ви зробили висновок?

11.10.2012: Google представив нове програмне забезпечення для платформи Google TV

Користувачі Google TV отримали доступ до магазину додатків. Також вони отримали можливість завантажувати контент і переглядати різні онлайн-канали на екрані свого домашнього телевізора.

Топ-20 найважливіших подій у сфері видеомаркетинга у 2012 році

3.10.2012: AOL повідомив про трансляцію свого відео на YouTube

За даними інтернет-аналітиків з comScore, Google, AOL є найбільшими власниками відеоконтенту в світі. На початку жовтня минулого року компанія AOL повідомила про плани трансляції свого відеоконтенту через 22 каналу на YouTube. Це дозволить їй монетизувати свої відеоматеріали.

18.09.2012: Кіностудія 20th Century Fox почала транслювати фільми і телешоу через канали YouTube і Google Play

Власник 20th Century Fox Руперт Мердок свого часу звинувачував компанію Google у поширенні піратського контенту. У вересні 2012 року кіностудія почала транслювати фільми і телешоу на Google Play і YouTube.

06.09.2012: Google закрив напрямок телевізійної реклами

Компанія Google розвивала напрямок телевізійної реклами протягом чотирьох років. На початку вересня минулого року організація повідомила про припинення роботи в цій області. Надалі Google зосередиться на створенні видеобъявлений для YouTube, а також на контекстній рекламі для відео.

20.07.2012: Компанія Unruly Media запустила інтерактивний моніторинг брендів, що спонсорують Літні Олімпійські ігри 2012

Unruly Media представила напередодні старту Літніх Олімпійських ігор сервіс моніторингу соціальної популярності брендів-спонсорів Олімпіади. Сервіс оцінював рівень позитивного фонового шуму, створюваного в соціальних мережах рекламними відеороликами 25 компаній.

Топ-20 найважливіших подій у сфері видеомаркетинга у 2012 році

07.06.2012: Компанія comScore оприлюднила результати дослідження ринку видеомаркетинга

Дослідження компанії comScore присвячувалося ефективності онлайн-відео. Його результати підтвердили можливість збільшити результативність маркетингових кампаній за рахунок трансляції комерційних оголошень на YouTube та інших відеохостингах. Як видно на діаграмі нижче, більше 80% населення США у віці від 25 до 44 років дивляться онлайн-відео.

Топ-20 найважливіших подій у сфері видеомаркетинга у 2012 році

30.05.2012: Французький суд підтвердив, що Google не відповідає за зміст роликів на YouTube

Французький суд ухвалив, що Google не відповідає за зміст відео, яке користувачі завантажують на YouTube. Також Google не повинен перевіряти матеріали користувачів перед їх відкритої публікації. Судді порахували достатнім просте попередження користувачів про неприпустимість завантаження і публікації відео без згоди правовласників.

07.05.2012: Google представила сервіс «Відеокімнати»

На початку травня минулого року Google запустив сервіс «Відеокімнати», що дозволяє користувачам Google+ спілкуватися у відеочаті з кількома людьми одночасно. При цьому сервіс автоматично записує відео спілкування і завантажує його на YouTube-канал організатора заходу.

Топ-20 найважливіших подій у сфері видеомаркетинга у 2012 році

23.04.2012: Google запустив контекстну рекламу для відео з розширеними можливостями таргетування на YouTube

Компанія Google повідомила в кінці квітня про завершення бета-тестування сервісу контекстної реклами для відео. За твердженням експертів компанії, контекстна реклама на YouTube стане потужним і кастомизируемым інструментом маркетингу.

23.04.2012: Google представив гайд по створенню контекстної реклами для відео і подарував користувачам 75 доларів на оголошення

Одночасно із запуском сервісу контекстної реклами для відео, Google випустив посібник для рекламодавців по роботі з цим інструментом. Крім цього, компанія витратила 50 млн доларів на промо-купони, що дозволяють користувачам протестувати новий сервіс.

19.04.2012: YouTube почав транслювати 1000 фільмів компаній MGM і Paramount Pictures

У середині квітня YouTube завантажив 500 фільмів компанії MGM і 600 фільмів компанії Paramount Pictures. З того моменту шість великих кіностудій і більше десяти незалежних кінокомпаній транслювали свої фільми через канали YouTube.

16.04.2012: Партнерська програма YouTube стала вигіднішою

Компанія Google повідомила про оновлення умов партнерської програми YouTube. Творці відеоконтенту отримали можливість брати участь у «партнеркою», якщо вони монетизують хоча б один ролик.

7.04.2012: Американський суд позбавив YouTube захисту від DMCA

Апеляційний суд США скасував раніше прийняте рішення про захист YouTube від дії Закону про авторське право в цифрову епоху (DMCA). Це рішення означає відновлення судової тяжби Viacom проти Google.

28.02.2012: YouTube оновив керівництво для творців контенту

YouTube випустив другу версію посібника для творців контенту. Автори гайда зосередилися на створенні популярного контенту і залучення передплатників на канали. Однак керівництво приділяє мало уваги монетизації відео за допомогою контекстної реклами.

06.02.2012: Google представив кращу відеорекламу, транслировавшуюся в перервах матчів НФЛ

Компанія Google визначила найпопулярнішу серед користувачів YouTube рекламу автомобілів, яка транслювалася в перервах футбольних матчів НФЛ. Сім найбільш популярних роликів були включені в посібник для творців контенту.

Топ-20 найважливіших подій у сфері видеомаркетинга у 2012 році

24.01.2012: Користувачі YouTube переглянули 4 млрд роликів за один день

Компанія Google почала минулий рік з публікації цікавої статистики про сервісі YouTube. Так, протягом однієї хвилини користувачі по всьому світу завантажували на хостинг 60 годин відео в січні 2012. Вони переглядали 4 млрд роликів протягом доби 12 місяців тому.

Висновок

Роль відеоконтенту в просуванні бізнесу в Інтернеті значно зросте в найближчі роки, про що ми нещодавно писали. Приділіть увагу розкручування за допомогою відео. Можливо, успіх вашої компанії потрапить у топ-20 найважливіших подій видеомаркетинга 2013 року.

Адаптація матеріалу Грега Жарбо 20 Top YouTube & Video Marketing Stories of 2012

Потрібно по-справжньому круте і якісне відео? Тоді зверніться до нас! У нас працюють професіонали своєї справи з великим досвідом роботи, а ціни нижчі ринкових. Натисніть тут , щоб замовити безкоштовну консультацію!