Вибираємо квіти дівчині.

10-4-2018

Вибираємо квіти дівчині.

Дівчина на першому побаченні навряд чи буде рада величезному букету. Незручне становище підкріпиться почуттям обов’язку. Красива троянда на довгій ніжці — ідеальний варіант. Один квітка — знак уваги, три — повага, п’ять — зізнання в почуттях, сім — знак любові. Якщо цукерково — букетний період позаду, одним квіточкою дівчину вже не здивуєш. Постарайтеся вкласти душу в букетик. Неважливо, з яких квітів він буде складено. Багато дівчата без розуму від польових квіточок. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Доставка цветов.
Якщо ви давно звикли один до одного, то у виборі букета головне — креативність. Діловим партнерам жіночої статі вибирайте квіти, які дарують світло і радість. Хризантеми, лілії і жовті троянди впораються з цим завданням. Нехай напружений день розбавлений сонячним теплом аристократичних красунь. Їй все одно, який букет отримати від чаду. Будь буде в радість — з троянд, тюльпанів або гіацинтів. Але екзотичні додадуть нових фарб в її звичне життя. Горщик з квіткою буде нагадувати про вас, навіть якщо ви рідко бачитеся.
Який у неї колір волосся. Брюнетки оцінять червоні троянди, яскраві орхідеї, гвоздики, гладіолуси, жоржини. Уявіть, як шикарно виглядає полум’яно яскравий букет в руках у чорнявій дівчини. Блондинки будуть раді квітам світлих тонів: білим, жовтим, рожевим. Орхідеї, троянди, хризантеми, лілії в такому колірному рішенні виглядають в руках блондинки дуже ніжно. Квіти не повинні бути яскравіше самої дівчини. Рудоволосим дівчатам піднесіть фіолетові орхідеї, фіалки, темні троянди.