Відео: Яким має бути контент для сайтів?

243

От сьогодні такий ролик спартачили. Не сваріть строго, зібрали «на коліні» з того що було під рукою — без операторів і монтажерів. А під рукою був фотоапарат Nikon D90 і Світлана Кузнєцова, наш керівник відділу контенту.

Доброго дня, мене звуть Світлана Кузнєцова. Я керівник відділу контенту агентства «Текстерра», і сьогодні я хочу поговорити з вами про те, яким має бути контент для сайтів.

З цього приводу написано багато матеріалів. Висловлено багато думок. Але в підсумку, якщо звести все до спільного знаменника, ми отримаємо вісім найбільш поширених думок з цього питання. Вони наступні:

Контент для сайтів повинен бути:

 • Унікальним
 • Сео-оптимізованим
 • Конверсійним
 • Яскравим
 • Іміджевим
 • Запам’ятовується
 • Грамотним
 • Легкочитаемым
 • Перш ніж погоджуватися чи ні з цими пунктами, подумайте ось над чим. Що робить оселедець під шубою оселедцем під шубою? Борщ – борщем, а китайську локшину вок – китайської локшиною вок?

  По суті тільки один основний інгредієнт. Головний. Без якого всі інші інгредієнти не працюють. Борщу не звариш без буряка. Оселедець під шубою не приготуєш без оселедця, а локшину вок не зробиш без рисової локшини. До чого це? Все просто: для того, щоб зрозуміти, як щось у цьому світі працює, потрібно зазирнути в саму суть. Задати собі інтригуюче питання: що ж тут «головний інгредієнт»?

  Не завжди на це питання можна дати чітку відповідь. Але в нашому випадку – як це не дивно – можна. «Секретний інгредієнт» веб-контенту можна визначити лише один словом:

  Експертиза

  Контент для сайтів повинен бути експертними.

  Давайте впишемо це в наш список.

  Люди приходять на ваш сайт не для того, щоб насолодитися тим, який він супер-оптимізований, як майстерно в нього вписані ключові фрази. Їм плювати на те, унікальний ваш контент чи ні (на це має бути не наплювати вам, але відвідувачу, повірте, все одно). Йому не важливо, що ваш текст насичений яскравими і запам’ятовуються метафорами, йому, давайте вже говорити чесно, навіть на грамотність цього тексту наплювати.

  Але тільки в одному випадку – якщо цей текст дасть йому те, за чим він прийшов на вашу сторінку. А прийшов він за експертною інформацією. Не більше, не менше. Просто дайте людям те, чого вони прийшли на ваш сайт і трохи більше – і ви побачите самі, як це працює.

  Публікуйте тексти, що містять експертну оцінку. Такі тексти, після прочитання яких хочеться сказати самому собі: чорт візьми, я не даремно витратив 15 хвилин свого життя на це чтиво.

  Удачі вам!