Вивід WebMoney на Приват24 UAH

1-30-2020
Картинки по запросу Висновок WebMoney на Приват24 UAH

Обмін коштів з доларового гаманця Веб-мані на безготівкову гривню здійснюється за допомогою обмінного сайту онлайн. Даний обмін називається: wmz на Приват24, і саме таку операцію необхідно вказати при оформленні заявки.
Дозволяється проводити транзакцію тільки зі свого WMZ гаманця на банківську карту. При першій транзакції особу власника WMID і банківської картки перевіряється. Для того, щоб вигідно обміняти на Веб-мані Приват24, треба враховувати параметри транзакції. До них відносяться: курс транзакції і відсоток посередника за послугу. Також хочемо вам порекомендувати https://7pay.me/directions

Система миттєво підставить дані обміну, і ви побачите курс виводу. Якщо ви внесете у відповідне поле суму трансакції у доларах (WMZ), система покаже суму в гривнях, яка прийде на карту банку. Тут же вказується відсоток, який бере обмінник за вивід. Крім цього необхідно дивитися резерв валюти. Важливо, щоб вона не була менше необхідної суми транзакції.

Обмінник є свого роду шлюзом між платіжними системами. Вашим наступним кроком буде отримання готівки гривні в банкоматі. Інтерфейси обмінних сайтів виглядають по — різному, але вони завжди інтуїтивно зрозумілі. Замість віртуальних кнопок може надаватися, наприклад, таблиця. В ній треба вказати валюту обміну (WMZ — долар США) і валюту отримання (UAH — гривня). Далі необхідно у відповідне поле внести один з параметрів: суму, переводити посереднику, або отримується на карту. Як правило, при заповненні одного поля інші дані підставляються системою автоматично.
Які комісії враховуються при обміні Веб-мані на Приват24.
Кожен обмінний сайт бере комісію за послугу. Крім цього свій відсоток за вивід знімає система Веб-мані.
Деякі посередники нараховують своїм клієнтам бонуси у вигляді знижок. Бонус поширюється на відсоток за послугу обміну.
ПІБ, номер банківської карти або рахунку, адреса ел. Ви можете переконатися в отриманні коштів в своєму віртуальному кабінеті Приват24.