Все про SMM: 95 статей, які зроблять з вас профі

420

Всім, хто тільки починає виводити свій бізнес на простори соціальних медіа, присвячується… Добірка суперкорисний статей на тему SMM, зібраних зі всього рунета. Тільки самий сік. Тільки те, що дійсно може вам стати в нагоді.

Facebook

1. 6 типових помилок при публікації постів у «Фейсбуці» та способи їх усунення

Здавалося б, що може бути складного в публікації постів у «Фейсбуці»? Прийнято вважати, що з цим завданням впорається будь-який школяр. Але одна справа, коли ви розміщуєте пости на своїй особистій сторінці, а інше – на корпоративній.

2. Як просуватися в Facebook: повний покроковий гайд по розкрутці сторінки

Як збільшити кількість шанувальників сторінки в Facebook? Як зробити так, щоб вони почали з вами співпрацювати? І як перетворити цих людей у клієнтів і покупців? Дізнайтеся відповіді в цьому повному покроковому гайде.

3. Меми або серйозні публікації: як просуватися в Facebook після оновлення алгоритму

Можна постити смішні картинки і проводити конкурси? Чи варто робити упор на текстові повідомлення або віддати перевагу повідомленнями з картинками? Усі відповіді ви знайдете в цій статті.

4. Контент-стратегія в Facebook: чи варто розміщувати пости в непіковий час?

Американський маркетолог Джон Лумер провів дослідження, щоб з’ясувати, як час розміщення поста впливає на перегляди.

5. 8 способів залучити користувачів facebook’а у взаємодію з вашим брендом

На скільки сторінок ви підписані на «Фейсбуці»? Двадцять? П’ятдесят? Сто? А може, й того більше? Особисто я підписана приблизно на півсотні, але в реальності взаємодію максимум з десятьма. І щось мені підказує, що у вас приблизно така ж ситуація.

6. Відмінний спосіб збільшити число друзів у Facebook

Після того, як я застосував цей метод, кількість друзів у сторінки мого блогу в Facebook стало збільшуватися більш помітними темпами, ніж раніше.

7. 20 способів просування фан-сторінки Facebook

Пропонуємо вашій увазі 20 найбільш ефективних методик оптимізації фан-сторінок Facebook.

8. 30 ідей для конкурсів на бізнес-сторінках в Facebook

30 готових шаблонів конкурсів – просто вставте в них свої дані, запостіть в своїй групі в Facebook і спостерігайте, як збільшується активність ваших передплатників.

9. 15 способів використовувати обкладинку на Facebook

Ефективно ви використовуєте потенціал обкладинки у Facebook? Як часто ви міняєте її? Кожен бренд по-різному уявляє, як повинна виглядати верхня частина сторінки, але всі вони сходяться на думці, що вона містить в собі безліч рекламних можливостей.

10. Цікаві обкладинки для Facebook (+4 сайту, де можна знайти готові варіанти)

Представляємо вам найбільш оригінальні та креативні рішення. Крім цього, у статті ви знайдете ресурси, які допоможуть вам зробити вашу хроніку більш привабливою.

11. 10 безкоштовних інструментів для створення обкладинки для Facebook

Якщо ви дизайнер, ці інструменти вам не знадобляться. Але для всіх, хто не вміє працювати в «Фотошопі», ця добірка – те, що треба.

12. Як зробити цікаву обкладинку для «Фейсбуку» без графічних редакторів

Ви, напевно, бачили цікаві обкладинки на «Фейсбуці». І більшість з них зроблені так, що фото на аватарці як би поєднане з малюнком обкладинки.

13. Що потрібно розуміти smm-менеджера про рекламні інструменти Facebook?

Які види реклами бувають у «Фейсбуку» і як ними користуватися?

14. 4 інструменту для аналізу Facebook-сторінок

Дні безперервно проводите в розділі Статистика в Facebook, але так і не впевнені в правильності висновків про продуктивність вашої діяльності по залученню передплатників? На допомогу приходить західний досвід — інструменти, які аналізують Facebook-сторінку, порівнюють її з конкурентами і дають рекомендації по поліпшенню взаємодій з передплатниками.

Все про SMM: 95 статей, які зроблять з вас профі

15. Як запустити рекламу в Facebook. Частина 1 і частина 2

Вичерпний гайд по запуску реклами в «Фейсбуці» у двох частинах.

VK

В даному розділі багато матеріали належать Дмитру Румянцеву, адміністратор спільноти «Інтернет-маркетинг від А до Я» і автору книги «Просування бізнесу «Вконтакте», оскільки на сьогоднішній день ця людина є одним з кращих експертів по просуванню «Вконтакте». Інші матеріали – з нашого блогу.

16. Ефективне просування «Вконтакте»: 50 рад і море корисних сервісів

Повне покрокове керівництво по просуванню бізнесу «Вконтакте» з великою кількістю скріншотів, прикладів і корисних сервісів.

17. Як націлювання «Вконтакте»: докладне керівництво для новачків

Бюджет на таргетинг зливається, а результатів немає? Перевіримо налаштування і зробимо так, щоб рекламу побачила потрібна аудиторія.

18. 13 способів просування групи ВК всередині самої соціальної мережі. Частина 1 і Частина 2

Короткий огляд методів просування спільноти всередині самої соціальної мережі.

19. 10 способів просування групи ВК у великому інтернеті. Частина 1 і Частина 2

Крім методів просування групи всередині самої соціальної мережі і в офлайні, є ще ціла група способів набору передплатників у так званому «великому» інтернеті. Тобто за межами соціальної мережі. І частина з них практично безкоштовні!

20. 5 оффлайнових методів просування групи ВК

Так склалося, що всі використовують в основному 3-4 способу просування всередині самого ВК. Але не варто забувати, що на цьому просування групи не вичерпується. Можна, наприклад, знайти передплатників у «великому» інтернеті, а можна і зовсім піти в оффлайн. Особливо, якщо ви просуваєте оффлайновий бізнес. Причому аудиторія, яку ви можете притягнути таким чином у групу буде сама що ні на є цільова.

21. Як вийти в ТОП пошуку ВК

Сьогодні я хочу розглянути таку тему, як вихід на перші місця в пошуку по спільнотам «Вконтакте». Відразу скажу, що сама по собі ідея подібного просування далеко не очевидна. У деяких випадках таке просування вимагає великих ресурсів, а результату практично не дає. На жаль, контакт (на відміну від «Яндекса») не надає статистичних даних за запитами у своєму внутрішньому пошуку. Тобто вийти то ми в ТОП можемо, але треба?

22. Оптимальний час для реклами в ВК

Мене часто запитують — у який час краще всього розміщувати рекламні пости або таргетовану рекламу? Відповідь на перший погляд простий — тоді, коли в Вконтакте знаходиться онлайн максимум користувачів. Саме за таким принципом дають рекламу 95% рекламодавців. За статистикою це час з 21 до 23 годин в Європейській частині Росії.

23. Як створити багато якісного контенту за один день

Перед будь-яким адміністратором спільноти дуже часто постає питання — як зробити багато якісного унікального контенту за максимально короткий термін. Вимога до якості контенту зростає з кожним днем. Котики і баяни це звичайно добре, але вже зараз ясно, що скоро такий контент працювати перестане. Людям потрібно «м’ясо». Корисні практичні поради.

24. Оформлення групи «Вконтакте»: найбільш докладне керівництво у рунеті

Гарне оформлення сторінки «Вконтакте» – це не примха, а важливий елемент, що формує довіру користувачів до вас і вашої компанії. Якщо сторінка оформлена непрофесійно, ваші потенційні клієнти цілком логічно можуть зробити висновок про те, що ви ставитеся до своєї роботи так само недбало. Щоб цього не відбувалося, подбайте про те, щоб ваша сторінка «Вконтакте» була красивою, акуратною і зручною у використанні. Як це зробити? Читайте в нашому актуальному гайде.

Все про SMM: 95 статей, які зроблять з вас профі

25. Як створити інтернет-магазин «ВКонтакте»

Купувати ВК – це зручно. Покупцеві не потрібно серфити інші сайти і зручно зв’язуватися з продавцем. Продавцю не потрібно купувати домен і простіше залучати покупців.

26. Як налаштувати рекламу «ВКонтакте» на користувачів сайтів, інтернет-магазинів, веб-сервісів і додатків

Налаштовуємо рекламу на користувачів сайтів – отримуємо ліди просто, ефективно і дешево.

27. Таргетована реклама «ВКонтакте»: поради, ефективні оголошення, коротке керівництво

Перш ніж приступити до опису прийомів, повинен сказати, що «ВКонтакте» дуже жорстко ставляться до змісту оголошень. Це сильно обмежує рекламодавців. Так, не можна звертатися до користувачів на «ти», хоча в деяких нішах таке звернення більш природно, ніж на «ви».

28. Це вам не іграшки: 10 додатків «Вконтакте» для бізнесу

Програми для спільнот з’явилися «Вконтакте» 25 жовтня 2016 року. За 2 місяці їх почали використовувати 245 000 груп. Вражаючі результати. Давайте подивимося, що це за такі штуки, і як вони можуть допомогти вашому бізнесу.

29. Конкурси «Вконтакте»: як отримати потрібні результати і не «зловити» бан

Постав лайк, репостни запис, отримай приз – конкурси ВК все ще популярний SMM-інструмент. Розбираємося як провести, досягти потрібних результатів і за що можна отримати бан.

30. Реклама «Вконтакте»: 100+ прикладів для натхнення

Відмінні приклади реклами від SMM-ників, які змогли – подглядываем і надихаємося.

Twitter

31. 10 до смішного простих способів збільшити кількість ретвітів

Рекомендації експертів Hubspot, складені за результатами масштабного дослідження сотень тисяч твітів і акаунтів у Twitter.

32. Мистецтво написання твітів: 12 технік, пробуджують цікавість

У вас є аккаунт в «Твіттері». Досить багато передплатників. Ви щодня публікуєте нові корисні матеріали. А трафіку з цієї соцмережі, як і раніше мало? Не турбуйтеся. Прочитавши цю статтю і застосувавши дані в ній поради на практиці, ви навчитеся писати такі твіти, по яких просто неможливо не перейти.

33. Twitter – як вийти за рамки 140 символів і отримати більше кліків і ретвітів

Назва статті, посилання і пара хэштегов – більше 140 знаків, як правило, нічого не влазить… Ні анонс нормальний дати не можна, ні додати свій коментар. Навіть відео прикріпити неможливо! Як в таких умовах зацікавити клієнта і спонукати його клікнути по посиланню, незрозуміло.

34. Що писати у Twitter: 101 рада як правильно використовувати Twitter

Дотримання наведених нижче порад зовсім не обов’язково зараз же приведе вас до успіху. Але вони несуть у собі основні правила поведінки (банальної ввічливості та обережності) в мережі.

35. Листи в «Твіттері» — корисна штука

Є маленький прийом, як організувати надходження твітів, щоб не заважали вам: листи. Листи — це обмежені списки людей, сформовані вами за будь-якою ознакою.

36. Конкурси в Twitter: види та особливості

Зупинимося докладніше на можливих варіантах проведення конкурсів в Twitter і розглянемо їх особливості.

37. 20 інструментів для моніторингу «Твіттера»

Існує величезна кількість різноманітних сервісів для Твіттера. Тут я відібрав ті з них, які будуть корисні для збору статистики.

38. Найбільший список сервісів Twitter

Все про SMM: 95 статей, які зроблять з вас профі

Google+

39. Google+: найважливіші параметри та інструменти для просування вашого бізнесу

Соціальна мережа Google+ з’явилася на просторах інтернету відносно недавно – десь 2,5 роки тому, але, незважаючи на такий короткий термін існування, кількість її користувачів вже перевалило за 500 мільйонів. Вражаюча цифра, чи не правда? Тим не менш, багато компаній досі ставляться до даної соціальної мережі скептично.

40. 21 спосіб привернути передплатників на свою бізнес-сторінку в Google+

Як відомо, присутність в Google+ значно впливає на ранжирування, що само по собі є достатньою умовою, щоб приєднатися до цій платформі. Побудова бренду через даний соціальний канал стане бонусом для вашої SEO-стратегії і збільшить онлайн-вплив вашого бізнесу.

41. Як вимірювати ефективність маркетингових кампаній в Google+

Теоретично, більшу частину зазначених показників можна вимірювати вручну. Однак якщо ви реалізуєте масштабні маркетингові кампанії, скористайтеся спеціальними інструментами для автоматичного моніторингу та аналізу показників ефективності просування в Google+.

42. 25 порад по роботі з Google+

Невеликий список порад, придатних для використання в соціальній мережі Google+. Деякі поради вже відомі більшості, але є й такі, які виявляться корисними, так як розкриють додаткові можливості Google+.

43. Чи впливає кнопка Google +1 на пошукову оптимізацію

Google пояснює, для чого потрібна кнопка «+1», але не пояснює, як вона впливає на ранжирування сторінок, і у що виллється посилена інтеграція пошуку Google і соціальної мережі. Давайте трохи підсумуємо те, що нам вже відомо — для цього скористаємося недавнім матеріалом Mashable, а також запитаємо декількох російських експертів.

Все про SMM: 95 статей, які зроблять з вас профі

LinkedIn

44. Як персоналізувати контент-маркетингову кампанію з допомогою LinkedIn

Поступово найбільша у світі соціальна мережа для професіоналів перетворюється в хаб, який маркетологи використовують для створення і поширення контенту. Мова йде про сегменті «бізнес для бізнесу» в першу чергу. Однак брендів, що працюють в сегменті «бізнес для клієнта», також знаходять свою аудиторію в LinkedIn.

45. Як розкручувати бізнес-проект з допомогою LinkedIn: три ради

Соціальна мережа LinkedIn відома як ресурс, на якому можна знайти роботу або співробітника. Однак деякі маркетологи навчилися використовувати цей майданчик для просування проектів.

46. 26 порад допоможуть вам стати досвідченим користувачем LinkedIn. Частина 1 і Частина 2

Кількість учасників соціальної мережі LinkedIn досягло 85 млн. і зростає з кожною секундою. LinkedIn вважається найбільш популярною соціальною мережею для ділових людей.

47. 11 порад, як стати «зіркою» на LinkedIn

Мета даної статті – дати практичні поради про те, як отримати «зоряний» статус на LinkedIn, а саме: зробити так, щоб Вам діставалася краща робота, а аккаунт міг знайти будь-який бажаючий.

Все про SMM: 95 статей, які зроблять з вас профі

Instagram

48. 7 ідей Instagram-фото для брендів і не тільки

Не знаєте, як урізноманітнити своє Instagram — стрічку? Придивіться з популярним Instagram-акаунтів — там можна побачити чимало цікавих ідей і відстежити популярні тренди.

49. Як використовувати Instagram для просування бізнесу: 13 практичних порад

Бізнес з Instagram — це можливо! Ви зможете залучати клієнтів, якщо продаєте одяг, товари hand made, предмети декору, послуги, пов’язані з красою і доглядом за тілом. Оптимізуйте профіль, публікуйте фото ваших товарів, відзначайте їх хэштегами, проводите конкурси та пропонуйте клієнтам знижки.

50. Як використовувати відео в Instagram в маркетингових цілях

Що ви скажете, якщо вам запропонують створювати ролики тривалістю 15 секунд практично безкоштовно? При цьому ви зможете безкоштовно демонструвати їх аудиторії на популярному каналі. Більш того, якщо ви все зробите правильно, користувачі будуть самі шукати ваше відео і переглядати його. Така можливість існує. Мова йде про публікації маркетингових відео в Instagram.

51. 52 ради з просування бренду в Instagram

Для тих, хто тільки почав просувати бренд в Instagram, портал business2community.com зібрав 52 корисних ради, як успішно провести рекламну кампанію, використовуючи цю соціальну платформу.

52. Instagram-матриця: керівництво по створенню реклами в кабінеті бізнес-акаунту

Нещодавно офіційний блозі Instagram анонсував появу у 2017 році функції, що дозволяє замовити послуги компанії прямо через її профіль. В очікуванні дива докладно опишемо можливості бізнес-профілю в Instagram для створення реклами в популярній фотосети.

53. SMM для MMA — суворі закони просування сильних чоловіків в Instagram

SMM-кейс – просування спортивного клубу в Instagram.

54. Що ми знаємо про ранжируванні в Instagram

Помічали, як рандомно стрічка «Инстраграм» видає публікації? У своїй статті Олександр Полторацький виводить алгоритми ранжирування в Instagram.

55. Як запустити рекламу в Instagram: докладний огляд

Величезний розмір аудиторії створює благодатний грунт для впровадження рекламних кампаній в Instagram, тому внесення їх у план маркетингової стратегії може стати розумним і актуальним рішенням для бізнесу.

56. Як створити «чіпляючий» банер «Instagram» за 5 хвилин?

«Мозаїка» з фото в Instagram, вона ж Інст-банер – хороший спосіб запостити зображення високої якості і привернути увагу.

Все про SMM: 95 статей, які зроблять з вас профі

Vine

57. Vine: 16 ідей використання для брендів

Пропонуємо вашій увазі 16 прикладів по використанню Vine, які можна взяти на озброєння для залучення і залучення нових клієнтів.

58. Контент-маркетинг за допомогою Vine: 6 класних прикладів для наслідування

Далі ми розглянемо 6 прикладів того, як зарубіжні бренди використовують Vine в маркетингових цілях, і розповімо, як ви можете реалізувати ці ідеї в просуванні власного бізнесу.

Невелике відео про те, як використовувати Vine:

Telegram

Дітище братів Дурових стрімко набирає популярність – вчимося працювати з «Телеграм».

59. Чому варто спробувати Telegram? Огляд месенджера

Нові можливості для просування, спілкування з командою і клієнтами. Публічні канали. Секретні чати. Супергрупи. Робота з будь-якого пристрою. Все це – про Telegram.

60. Керівництво для авторів каналів в Telegram

Телеграм-канали в тренді і вам вже точно пора завести власний. Розповідаємо, навіщо, чому і як це працює.

Pinterest

61. Pinterest – керівництво для початківців

Уявіть собі сайт (наприклад, Facebook), тільки замість всіляких постів, дошки з різноманітними зображеннями на різні тематики. І люди діляться зображеннями, відзначають лайки і діляться з друзями.

62. 28 креативних ідей для сторінок в Pinterest. Частина 1 і Частина 2

Останнім часом Pinterest стає все більш популярною майданчиком для просування бренду. Так що, якщо ви не боїтеся експериментів з візуальним контентом, ми знайшли для вас 28 ідей, як організувати свої віртуальні дошки.

63. 6 кроків до успіху бренду в Pinterest

Люди прагнуть до взаємодії з іншими людьми. І вони теж хочуть купувати у людей, а не безликих компаній. Ця тенденція особливо чітко простежується в маленьких містах і селищах, де за продуктами йдуть не в будь-який магазин, а до знайомої продавщиці.

64. Як побудувати бренд за допомогою Pinterest

У цій статті ви знайдете інформацію про дослідження, яке допоможе вам зрозуміти потреби і особливості поведінки аудиторії Pinterest. Проаналізувавши отримані маркетологами результати, ви зможете скористатися соціальним сервісом для просування власного бізнес-проекту, бренду або продукту.

65. Pinterest: Як виміряти корисність піна? 3 інструменту

Незважаючи на триваюче зростання Pinterest, напрочуд мало пишеться і говориться про аналітичні інструменти, які можна використовувати для відстеження ефективності. Ось три сервісу, розроблених спеціально для маркетологів.

66. Як швидко і просто створити добру інфографіку

Інфографіка – це графічний спосіб подачі інформації, що поєднує текст та малюнок. За допомогою інфографіки можна наочно і просто пояснити інформацію, викласти історію, коротко і в той же час повно представити який-небудь складний факт.

67. 15 кроків для просування малого бізнесу в Pinterest

Кому Pinterest підійде як канал просування і як в ньому розкрутитися.

Все про SMM: 95 статей, які зроблять з вас профі

«Однокласники»

68. Як розкрутити групу в «Однокласниках»: покрокове керівництво

«Однокласники» часто сприймаються як марний з точки зору SMM інструмент. А даремно ☺ Дмитро Дементій навчить, як розкрутити групу в «Однокласниках».

Все про SMM: 95 статей, які зроблять з вас профі

Поради щодо створення вірального вмісту

69. 10 порад по створенню контенту, який люди будуть розшарювати

Мрія багатьох маркетологів — запустити в Мережу контент з потужним виральным потенціалом. Створити щось неперевершене, що зацікавить величезна кількість людей, то, що буде поширюватися по Мережі зі швидкістю вірусу завдяки своїй суперполезности, суперувлекательности або суперфану. Словом, створити контент, яким просто неможливо не поділитися. Що допоможе це зробити? Можливо, саме ці десять порад.

70. Як знаходити кращий контент для шерінгу в соціальних мережах

Як знаходити самий гарячий контент, який не залишить байдужими вашу аудиторію?

71. Як оптимізувати статтю під соціальні мережі і отримати 5000 відвідувачів

Сьогодні я розповім, як один з моїх недавніх постів 9 фактів про американців, які ви, можливо, не знали «вистрілив» у соціальному плані і збільшив відвідуваність мого блогу на 5000 відвідувачів на добу.

72. Робота з контентом в різних соцмережах: що, як і коли постить, щоб залучити клієнтів

Щоб максимально охопити цільову аудиторію, доведеться вести акаунти на всіх майданчиках відразу. Але не треба забувати, що багато людей зареєстровані не в одній, а в декількох соцмережах. Тому, коли ви намагаєтеся достукатися до своїх покупців, майте на увазі, що аудиторія може перетинатися. До того ж у кожній соцмережі людина веде себе по-різному: в Facebook він споживає один контент, а в Instagram він приходить зовсім за іншим. Тому ідеальним варіантом буде різний контент для різних соцмереж.

73. Як залучити користувача соціальних мереж контент

Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, що таке контент який втягує, навіщо він потрібен і як його створювати.

Корисні інструменти

74. Лайфхак в SMM та блоггинге: 32 чарівних інструменту для маркетологів

Всі програми, які будуть перераховані далі, є безкоштовними або умовно безкоштовними (тобто з обмеженою кількістю функцій). Всі вони перевірені на власному досвіді і реально виконують вказані в описі функції.

75. 33 розширення для Google Chrome, необхідних у роботі інтернет-маркетолога

Пропонуємо вашій увазі досить великий список суперкорисний плагінів для Google Chrome. Всі вони, перед тим як потрапити в цей матеріал, пройшли ретельне тестування на наявність помилок і зручність використання. Здебільшого я користуюся сама…

76. 14 фоторедакторів на допомогу SMM-фахівця

Стандартної картинки часом буває недостатньо — то її потрібно обробити, то зробити з нею колаж, то оформити на її тлі цитату. Пропонуємо вашій увазі 14 онлайн-сервісів, які значно спростять ці завдання.

77. 12 інструментів для моніторингу та аналітики соціальних медіа

Представляємо вам підбірку інструментів, з допомогою яких ви можете здійснювати моніторинг соціальних медіа, які ви використовуєте, − від ВКонтакте і Facebook до Twitter і Instagram.

78. BuzzBundle — сама розумна програма для просування в соціальних медіа

BuzzBundle охоплює безліч соціальних платформ і може помітно полегшити вашу роботу в соціальних медіа і зробити її ефективнішою. Програма безкоштовна!

79. Репост новин одним кліком. Як це можливо?

Для того, щоб дати користувачам можливість надсилати свої записи в кілька сервісів, розроблено спеціальне безкоштовний додаток під назвою Socialba.

80. Відкладений постинг в соціальних мережах: кращі сервіси для публікації повідомлень за розкладом

Щоб залучати трафік, ви активно працюєте з соціальними мережами: публікуєте кілька постів на добу на кожній з популярних соціальних майданчиків. Якщо залишати повідомлення вручну, доведеться витрачати надто багато часу на механічну роботу. Краще витратити його на створення контенту, правда? Щоб отримати таку можливість, скористайтеся відкладеним постінгом у соціальних мережах.

Аналітика

81. Чим вимірювати ефективність просування в соціальних мережах

Вміння вимірювати внесок соціальних медіа в успіх контент-маркетингових кампаній допомагає оцінювати ефективність просування бізнесу в веб-середовищі в цілому. Як вимірювати соціальний успіх вашого контент-маркетингу? Які метрики використовувати? Як оцінювати конверсію?

82. Як моніторити соціальні мережі

Всі контент-маркетологи знають: збір аналітики – невід’ємний етап виконання будь-яких маркетингових дій. Яку стратегію ви не застосували, які б канали поширення не вибрали, ви повинні аналізувати отримані результати, робити висновки і на їх основі коректувати свої подальші дії.

83. KPI в SMM

За версією LinkedIn, у 2013 році фахівець з SMM очолив ТОП-25 найбільш затребуваних професій. Однак нерідко замовники стикаються з тим, що менеджери по соціальним медіа просто не в змозі довести, що гроші, які в них вкладено, «відбиваються». Як зрозуміти, чи працює SMM-менеджер або дивиться котиків?

84. Як побудувати SMM-стратегію: покроковий план просування в соціальних мережах

Велика і жахлива SMM-стратегія: розбираємо складання по пунктах.

Інше

85. Як перекидати контакти між Google+, Twitter, Facebook і LinkedIn

Можна швидко і просто перенести всіх своїх друзів, партнерів, клієнтів і знайомих з однієї соціальної мережі в іншу, вивантаживши файл СSV або скориставшись вбудованими інструментами імпорту.

86. Як ефективно використовувати хештегі

Користувачі соціальних мереж і маркетологи добре знайомі з хэштегами. Люди використовують символ решітки перед словосполученням, щоб стежити за конкретною темою або зробити свої публікації видимими для певної цільової групи. Контент-маркетологи розуміють можливості хэштегов, тому часто включають їх у повідомлення. Проте не менш часто це не приносить видимих результатів.

87. 10 ефективних методів просування в соціальних мережах

Дорогі друзі, сьогодні я поділюся з вами своїми новими напрацюваннями з просування в соціальних мережах і збільшення кількості друзів на цих ресурсах.

88. Сім тактик підвищення ефективності реклами в соціальних мережах

Більшість інтернет-користувачів щодня перевіряють свої акаунти в соціальних мережах, а багато з них не можуть і години прожити без «ВКонтакте» і Facebook. Проте маркетологи не користуються цим сповна, так як все ще змушені доводити керівництву і навіть собі ефективність публікації реклами в соціальних мережах.

89. Яка соціальна мережа краще підходить для B2B-маркетингу

Використання SMM в якості інструменту B2B-маркетингу є одним з основних трендів інтернет-маркетингу сьогодні. Маркетологи, які планують просувати проекти в соціальних мережах, стикаються з необхідністю вибору майданчика, аудиторію якої вони будуть підкорювати.

90. Як оживити соцмережі за допомогою прямих трансляцій?

Зникаючі публікації, Stories та прямі траснляции стали справжнім бумом останнього часу. Що це дає SMM-атомників?

91. Огляд хмарних сховищ даних-2014

Конкуренція на ринку хмарних рішень стає все більш запеклою, при цьому кожен такий засіб «заточується» під вирішення якихось конкретних завдань (робота з документами, бекап файлів, зберігання музики тощо).

92. Ресторанний SMM: смачні тексти про смачну їжу і не тільки

Кухня. Тут весь час щось кипить, печеться, шкварчит, гаситься, смажиться. Кухарі знають, як і що красиво оформити, куди і чого побільше насипати. Однак перш ніж подавати фірмову страву, потрібно покликати гостей за столи. Шкода, але апетитні запахи з кухні не доходять до користувачів інтернету. На щастя, тут вам на допомогу приходять образи, візуалізація і ексклюзив.

93. Інтерв’ю з Дмитром Рум’янцевим: тенденції розвитку таргетованої реклами

Маестро SMM Дмитро Румянцев в інтерв’ю розповість про майбутнє таргетованої реклами: до чого готуватися таргетологам, як зміниться таргетинг і що нам готують соціальні мережі.

94. Інтернет-маркетинг по-селянськи: як фермер клієнтів в соцмережах шукав

«Яке інтернет-просування для фермера? Йди на ринок торгуй!», «Навіщо тобі візитки і група «ВКонтакте» – в газеті оголошення дай і чекай дзвінків», «Що ти розписуєш всі подробиці в кожному оголошенні, дай телефон і цінник вкажи». З якими ще помилками довелося справлятися новоспеченому фермеру, щоб заробити за сезон півмільйона рублів з допомогою соцмереж?

95. Чому дешевий SMM не працює, а ефективний SMM коштує так дорого

Дешеве подобу маркетингу в соцмережах не працює. Чи означає це, що групи і паблики компанії в соцмережах можна видаляти? Не поспішайте.