Як дівчині правильно доглядати за своїми нігтями.

10-10-2018

Як дівчині правильно доглядати за своїми нігтями.

Кожна любляча жінка хоче виглядати доглянутою і красивою. Для цього дівчата йдуть на різні способи, щоб домогтися позитивного результату досягнення ідеалу краси. Абсолютна більшість жінок, пильно стежить за станом своїх нігтів. Але не всіх дам, природа обдарувала красивими нігтиками. Для цього придумали унікальну технологію подовження нігтів. На перший погляд, здається, що начебто зробила собі гарний манікюр з штучними нігтиками і на цьому все. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі коди гель лаки.
Але виявляється, що за штучними нігтями потрібно набагато більше доглядати, ніж за своїми натуральними. Почитавши про залицянні трохи більше, ви можете надовго зберегти красу ваших нігтів. У цій статті розповімо, як це зробити. Як тільки ви наростили нігті, суворо заборонені будь — які перепади температури для них. Ні в якому разі довго не тримайте руки в холодній воді або гарячій воді. Не варто нігтями що — небудь колупати, відкривати. Позбавтеся від звички гризти нігті або стукати ними по столу.
Якщо робите манікюр, то ні в якому разі не апаратом — це може нашкодити вашим нарощеним нігтям. У першу чергу потрібно видалити старий лак на нігтях ацетоном. Але майте на увазі, що рідина для зняття лаку, при частому використанні, робить ніготь ламким. Тому потрібно нанести трохи ацетону на ватний тампон і швидко провести по нігтю, стерши лак. Для штучних нігтів краще підійде рідина на основі молочної та фруктової кислоти.