Як недорого проїхати весь світ.

6-29-2018

Як недорого проїхати весь світ.

До Ньиредьхазы можна дістатися на автобусі з Ужгорода (в дорозі близько 10 год. Саме мандрівники з цих країн найбільш часті гості на вуличках міста, хоча угорці теж люблять вибратися сюди на уїк — енд. Історичний центр Ньиредьхазы легко обійти пішки або об’їхати на орендованому в готелі велосипеді. Також Ви можете знайти красноярск иркутск жд билеты на ресурсі красноярск иркутск жд билеты.
До того ж, як і скрізь в Угорщині, в місті курсують недороге таксі та місцеві автобуси. Тому самий цікавий туристичний об’єкт в місті, напевно, все — таки завод Lego, де виробляють та пакують знамениті на весь світ кубики для конструктора. На нього не так легко потрапити, а всередині не все можна фотографувати.
За одну добу на заводі виробляється 80 млн елементів Lego. Оскільки в Ньіредьхаза можна побачити все за один день, туристи люблять вибиратися в околиці. Одна з головних визначних пам’яток за містом — этнодеревня , не підлягають подальшому відтворенню та/ чи розповсюдженню у будь-якій формі, крім як з письмового дозволу агентства.