Як оформити візу в Польщу

2-21-2020
Картинки по запросу "Як оформити візу в Польщу"


Віза в Польщу – документ, який можна отримати без проблем за наявності необхідних документів. Подібних бюро в містах  чимало. Але не кожне гарантує безпроблемне виготовлення документа. Тим більше, якщо потрібна віза в Польщу для громадян  за короткий термін. Тому вибирати організацію треба уважно.
Для початку варто звернутися у візовий центр Польщі в Києві. Там вам допоможуть без проблем купити візу в Польщу. Також хочемо вам порекомендувати Воеводская виза в Польшу

Подати особисто або за допомогою працівника агентства спеціальну візову анкету. Це робиться в термін від 3 місяців до 15 днів до дати виїзду. Бланк візової анкети зазвичай надає агентство або його не складно завантажити на сайті візового центру. Польська шенгенська виза буде оформлятися не довго. Щоб оформити візу в Польщу, треба мати паспорт, який буде дієвий ще три місяці після закінчення поїздки. Проїзний документ повинен мати не менше двох вільних сторінок, бути виданим не більш десяти років тому. Також треба зняти копію фото і особистих даних, а якщо документ підлягав обміну – копіювати сторінки з попередніми шенгенськими дозволами. Важливий фактор – вартість розгляду заяви.

Крім того, з вас вимагатимуть оригінал і копію медичного страхового поліса. Якщо дозвіл оформляється одне або дворазове, страховка робиться так, щоб перекривалися терміни перебування за кордоном. Якщо віза шенген в Польщу багаторазова, страховка повинна покривати лише терміни першої поїздки.
Шенген віза не може бути видана, якщо людині важко аргументувати мету поїздки. Щоб отримати дозвіл на перебування в Польщі, необхідно запрошення приватного порядку. Крім того, потрібно квитанція оплати консульського збору (коштує близько 86 євро), підтвердження фінансової стабільності туриста (довідка з банку), відомості з останнього місця роботи та ряд інших документів.
Сума, яку доведеться витратити при отриманні візи в Польщу , залежить від суми сервісного збору, типу, виду дозволу (мультивіза, одноразова), терміновості, з якою папір оформлять.