Як оптимізувати сайт

5-3-2020

Зазвичай пошуковою оптимізацією сайту займаються фахівці. Але іноді власники інтернет-магазинів, сайтів-візиток і корпоративних ресурсів починають замислюватися про те, як розкрутити сайт самому. Зробити це цілком можливо при двох умовах:

ваш бізнес не відноситься до висококонкурентних;
ви готові присвятити весь свій вільний час (якщо таке є) вивченню основ SEO.
Щоб «подружити» інтернет-представництво вашої фірми з SEO, необхідно звернути увагу на зовнішню і внутрішню оптимізацію. Хочемо порекомендувати вибрати SEO продвижение на сайті .

Внутрішня оптимізація, або з чого варто почати роботу над ресурсом.

Без внутрішньої складової всі ваші зусилля по розкрутці навряд чи увінчаються успіхом. Так що це саме те, з чого почати просування сайту потрібно обов’язково.

Внутрішня оптимізація включає в себе:

технічні роботи (Оптимізація коду, Налаштування редиректів, статус-кодів, URL-сторінок, усунення дублів веб-сторінок);
грамотне складання семантичного ядра;
заповнення мета-тегів (title, description, і т. д.);
написання та розміщення корисного контенту (текстів).
Зовнішня оптимізація, або робота над «репутацією» ресурсу.

Взявшись за просування сайту своїми руками, ви повинні розуміти, що вам доведеться приділити увагу підвищенню авторитету вашого ресурсу. Це можна зробити різними способами, а саме:

нарощуванням безкоштовної посилальної маси (безкоштовні посилання малоефективні, але використовуються для того, щоб розбавити посилальну масу);
роботою із зовнішніми посиланнями;
реєстрацією в каталогах і на форумах;
збільшенням впізнаваності бренду в соцмережах (SMM);
участю в партнерських програмах.
Аналізуючи статті в інтернеті, що розповідають про те, як просунути сайт самостійно, ви можете наштовхнутися не тільки на «білі» способи оптимізації, але і на «чорні». Використовуючи останні, ви можете з легкістю і невимушеністю потрапити в немилість до пошукової системи. А це означає, про те, щоб бачити свій ресурс на першій сторінці видачі, можете забути.

Самостійна розкрутка сайту пов’язана з великими ризиками і зі значними тимчасовими втратами. Однак якщо ви все-таки хочете спробувати, ми рекомендуємо вам як мінімум замовити аналіз вашого ресурсу, щоб знати, в якому напрямку рухатися. Або, як варіант, записатися на курси SEO, де практикуючі фахівці навчать вас важливим основам.

Словом, вирішувати вам: намагатися просунутися методом проб і помилок або звернутися за порадою і рекомендаціями до тих, хто добре розбирається в цій справі.