Як організувати весілля.

10-4-2018

Як організувати весілля.

Весільний сезон відкрито, і саме час подумати, як перетворити головну подію свого життя у весільну церемонію мрії. У будь весіллі є 13 основних пунктів, на які можна орієнтуватися, щоб нічого не забути. В цей список не входять весільні костюми і кільця — тому що це дуже індивідуально і розкид цін може бути величезним. Але в цілому, за таким чек — листом можна спланувати приблизний бюджет на організацію церемонії — все залежить тільки від бажань і можливостей молодят. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі продакшн студия.
В ідеалі підготовку до весілля потрібно починати за півроку до торжества, щоб мати більш широкий вибір вільних весільних фахівців до вашої дати. Ресторан завжди потрібно вибирати заздалегідь. Оцінюйте відразу меню і локацію, щоб передбачити додаткові витрати на декор залу — ці складові впливають на ціну. Запитуйте про всі можливі доплати — використання світлового та звукового обладнання, обслуговування.
Дізнайтеся, чи можна в ресторан зі своїм тортом і алкоголем, з’ясуйте скільки годин банкету входить у вартість оренди залу. Якщо обіцяють менше, уточніть, чи можна замовити обслуговування додатково. Це важливо, інакше порожні тарілки зі столу будуть прибирати дуже рідко. Щоб не помилитися у виборі ведучого — перевірте, як кожен з них зможе зорієнтуватися в нестандартній ситуації та працювати зі складною публікою. Не дивіться вітчизняні приклади весіль. Особливо промови провідних на урочистій реєстрації.