Як отримати санкції від Google: 30 вірних способів

515

Санкції Google бувають ручними і алгоритмічними. Коли пошукач карає сайт вручну, власник отримує повідомлення в панелі для вебмайстрів. Наявність санкцій можна переглянути в меню «Пошуковий трафік — заходи, прийняті вручну».

Коли Google вводить алгоритмічні санкції, власник ресурсу не отримує повідомлень. Вебмастер може запідозрити пенальті за непрямими ознаками: падіння трафіку, зникнення сторінок з індексу, зниження позицій у видачі тощо Дізнавшись про санкції, більшість власників ресурсів щиро дивується. Вони не розуміють, чому пошуковик карає їх сайт.

Ця стаття відповідає на питання вебмайстрів про пенальті. Ви дізнаєтеся кілька десятків способів напевно отримати санкції від Google.

Як отримати санкції від Google: 30 вірних способів

1. Зареєструйте домен, в назві якого використовується торгова марка. Теоретично, це дозволить вам «відкусити» частину трафіку сайту у великій компанії. Зробіть рерайт контенту з сайту-донора і розмістіть на своєму ресурсі блоки контекстної реклами. Поспішіть, домен Microsoft-windows7.ru ще вільний.

Як отримати санкції від Google: 30 вірних способів

2. Зареєструйте домен, назва якого практично не відрізняється від назви популярного сайту або компанії. Перевірте, можливо, назви «Яндеск», «Gooogl», «Aple» і «Sumsung» ще вільні.

3. Розміщуйте партнерські кукис в браузерах відвідувачів, не попереджаючи їх про це.

4. Використовуйте непотрібні редиректи. Обов’язково перенаправляйте відвідувачів з головної сторінки на внутрішні, коли вони потрапляють на ваш сайт з пошукових систем.

5. Навігаційне меню вашого сайту має бути створено за допомогою технологій Flash, JavaScript або Java. Цей спосіб працює особливо добре, якщо на сторінках вашого сайту складно знайти текстовий контент.

6. В якості головної використовуйте сплеш-сторінку. Це виглядає дуже красиво.

Як отримати санкції від Google: 30 вірних способів

7. Використовуйте фрэймы на найбільш відвідуваних сторінках вашого сайту.

8. Публікуйте у всіх соціальних мережах рекламні повідомлення з посиланням на ваш сайт.

9. Використовуйте URL амперсанди, ідентифікатори сесій і користувачів. Ні в якому разі не використовуйте канонічні URL.

10. Налаштуйте CMS, щоб вона відправляла на сервер повідомлення про публікацію нового контенту кілька разів в хвилину. Пошукові системи люблять сайти, які найчастіше оновлюються.

11. Використовувати однаковий заголовок на всіх сторінках сайту. Також ви можете використовувати замість нормального title зрозумілу тільки вам абракадабру.

12. Дозвольте Google включити в індекс сторінку помилки session expired.

13. Налаштуйте сторінку «Помилка 404» так, щоб вона відправляла пошуковикам код «200 OK».

14. Використовуйте в якості анкорів для посилань тільки короткі і малоінформативні фрази типу «натисніть тут», «тиць», «сюди».

15. Публікуйте на сторінках сайту непомітний текст, призначений лише для пошукових роботів.

16. Частіше вживайте ключові фрази. Входження повинні бути прямими, а щільність ключів повинна перевищувати 7 %. Не забудьте вписати як можна більше ключів в тегу keywords.

17. Купуйте виставлені на продаж домени з високою відвідуваністю. Трафік з них перенаправляйте на свій сайт. Це нічого, якщо домен присвячений популярній музиці, а ваш сайт розповідає про ремонт квартир.

18. Публікуйте машинний контент.

19. Збирайте контент з інших сайтів і публікуйте його на сторінках-дорвеях.

20. Показуйте різний контент пошуковикам і живим відвідувачам.

21. Частіше обмінюйтеся посиланнями з іншими сайтами. Публікуйте посилання без перевірки. Зрештою, відвідувачеві вашого сайту про фінансові послуги напевно буде цікаво подивитися картинки на сайті, присвяченому адалт-тематиці.

22. Публікуйте однаковий контент на різних доменах. Це швидше і дешевше, ніж інвестувати у створення нових унікальних матеріалів.

23. Не звертайте уваги на спам-коментарі на вашому сайті. Нехай посилання залишаються, можливо, вони комусь знадобляться.

24. Ніколи не посилайтеся на інші сайти, щоб не віддавати їм авторитет сторінок. Ще один хороший спосіб: частіше посилайтесь на комерційні сайти, використовуючи при цьому анкор типу «купити квартиру в Новосибірську недорого».

25. Зареєструйте кілька десятків акаунтів в різних соціальних мережах. Частіше робіть з них на свій сайт.

26. Ховайте посилання в зображеннях. Також ви можете розмістити лінки так, щоб вони залишалися поза екрану для більшості відвідувачів.

27. Купуйте побільше посилань. Інвестуйте кошти у лінки, які заховані в популярних веб-віджети, не пов’язаних з тематикою вашого сайту.

28. Доповніть стару статтю кількома абзацами. Вони повинні складатися виключно з набору пошукових фраз.

29. Створіть на своєму сайті розділ «Корисні посилання». Пошліться в ньому на онлайн-казино, сайти продавців віагри, дорослого контенту або радикальних організацій.

30. Опублікуйте на сайті шарж, героєм якого є головний борець зі спамом Google Метт Каттс. Також ви можете змонтувати відео з Каттсом у головній ролі. Або хоча б напишіть на сайті щось образливе про цього чоловіка. У цьому випадку він особисто відвідає ваш сайт і покарає його вручну.

Як отримати санкції від Google: 30 вірних способів

Тепер ви знаєте, як напевно отримати санкції від Google. Ці знання допоможуть вам розвивати сайт за допомогою «білих» методів і уникати пенальті.

До речі, один з перерахованих вище способів не працює. Як ви думаєте, яка?

Адаптація матеріалу 32 Ways to a Trip Google Spam Filter by P. J. Fusco.

Читайте також:

  • Що робити, якщо ви підозрюєте санкції пошукових систем
  • Як захистити великі сайти від «Панди»: 6 порад
  • Контент-маркетинг або закупівля посилань?