Як підібрати кондиціонер.

8-3-2018

Як підібрати кондиціонер.

В першу чергу кондиціонери відрізняються за принципом регулювання температури: інверторні і інвенторні. Кондиціонери з інвертором плавно регулюють температуру і повністю не відключаються, чим значно економлять електроенергію. Інвенторні трохи дешевше, але складніше у налаштуванні, повільніше охолоджують приміщення і більше витрачають електроенергію. Всі кондиціонери поділяють на два класи: моноблочні (віконні і мобільні) і спліт — системи (настінні, канальні, касетні, VRF — системи і т. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі кондиционер крым.
Кожен з них має свої особливості. Найдешевші — віконні, призначені, як для охолодження, так і для підігріву приміщення. Саме вони стали першими моделями, що встановлюються в приватних будинках, квартирах і офісах. Популярність віконних кондиціонерів постійно падає, але виробники продовжують випускати. Проблема в тому, що вони монтуються у віконні прорізи і тим самим скорочують рівень освітленості приміщення і порушують теплоізоляцію.
Але є у них і свої плюси — низька ціна і простота установки. В квартирі або офісі такий кондиціонер зустрінеш рідко, а ось встановити на дачі можна цілком. Другий тип моноблочних кондиціонерів – підлогові. З їх встановленням ви успішно впораєтеся самі. Їх головною перевагою є портативність. Деякі моделі пропонують очищення та іонізацію повітря. Це чимала ціна, високий рівень шуму і низький рівень підтримки мікроклімату.