Як правильно скласти резюме.

10-10-2018

Як правильно скласти резюме.

Деяка інформація на цьому сайті розрахована тільки на осіб, які досягли повноліття. Підтвердіть, що вам виповнилося 18 років. Ні для кого не секрет, що грамотно складене резюме-це ключ до отримання бажаного місця роботи. Резюме (CV) — це документ, що містить інформацію про професійні навички людини, досвід роботи і рівень освіти. За великим рахунком резюме — це інструмент, який допоможе вам «продати» себе як професіонала в певній галузі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі работа.
Як такого правильного чи неправильного способу написати резюме не існує. Але є деякі пункти, які обов’язково повинні бути присутніми в кожному CV. До них належать: особисті та контактні дані, інформація про освіту і кваліфікацію, перелік попередніх місць роботи, повідомлення про професійних навичках. Прикріплювати фотографію в резюме у Великобританії не прийнято. Винятком є тільки такі посади, як актор або модель, де зовнішність є ключовим фактором при виборі кандидата.
Роботодавці у Великобританії найчастіше звертають увагу на лаконічні, легко читаються і зрозумілі резюме і в підсумку запрошують на співбесіду людей саме з такими CV. Якщо ви будете намагатися проявити весь креатив, додасте до резюме фотографію і дуже творчо підійдете до його оформлення, ви можете тільки відштовхнути потенційного роботодавця. Текст у ньому повинен бути зрозумілим і послідовним.