ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ КАЛЬЯН

7-4-2019

Яке вугілля для кальяну вибрати:

Якщо умови дозволяють розпалити вугілля на плиті або в мангалі — рекомендуємо вибрати кокосове вугілля. Він недорого коштує, добре і довго тліє. Якщо Ви хочете купить кальян , то рекомендуємо сайт

Найкраще використовувати перевірене вугілля, як Cocoloco, Shaman або Cocos. Також у наших покупців популярні вугілля Cocobrico, Dark Side і Oasis

Для куріння на калауді найкраще підійдуть вугілля 22мм (пачка 96 штук), а для куріння на фользі найкраще підійде вугілля формату 25мм, до речі саме таке вугілля ми використовуємо в кальянній!

Якщо ви курите на природі або там, де не можна нормально розпалити вугілля-найкраще скористатися саморазжігающімся вугіллям Carbopol, він розгорається всього за одну хвилину, не дає стороннього запаху. Найзручніше користуватися 35мм і 40мм вугіллям.

Як вибрати кальян

У всіх хто купує кальян-виникає природне питання-який кальян краще? Як це не дивно-російські виробники кальянів вважаються зараз кращими в світі!

Тому ми рекомендуємо саме Кальяни російських виробників-такі як MattPear, Alpha Hookah, Dark Side, Душа, Mamay, Venture, Vesper, Dark Matter, ML Clan
Крім того, ми періодично випускаємо відео огляди і топ-10 кальянів, на нашу думку — на нашому Youtube каналі!

Крім самого кальяну, вам знадобляться:

  • одноразові мундштуки
  • шило та фольга, або калауд (існує безліч суперечок — що краще, але ми з упевненістю можемо сказати, що для початківців — краще калауд. Він дозволить вам витрачати менше часу на приготування кальяну, і менше вугілля. Та й смак на ньому не гірше, ніж на фользі)
  • йоржик
  • комплект ущільнювачів для шахти, чашки і шланга (рекомендуємо відразу купити запасний комплект)

Також з корисних речей може стати в нагоді:

  • піч для розпалювання (особливо рекомендуємо власникам скляних електроплит, тому що на склі залишаються сліди від вугілля) і пальник (для природи)
  • кадило або кошик для перенесення вугілля
  • дифузор (зменшення звуку булькання кальяну)
  • персональний мундштук — щоб кожен раз не морочитися з одноразовими
  • Мелассоуловитель — це така штука, яка вловлює сироп з чашки і робить ваш покур більш соковитим і смачним!

Яку чашу для кальяну вибрати

Вибирати чашу краще під певні тютюн. Якщо ви хочете вибрати найбільш універсальну чашу для початку — рекомендуємо або силіконову чашу, або класичну глиняну. Від глибини чаші буде залежати витрата тютюну, а від товщини стінок і обсягу-ступінь і час нагріву. Для невеликих одиночних покурів-найкраще вибирати чашу поменше, а для покурів в компанії-побільше.
Для початку рекомендуємо глиняну, наприклад ST, Smokelab або Upgrade Form або силіконову.

Якщо ви хочете більш красиву і професійну чашку — рекомендуємо звернути увагу на чаші Vintage і Cosmo.

Вибір шланга для кальяну

Якщо вам необхідний шланг для кальяну — то кращий вибір, це шланги Soft Touch — вони досить товсті і мають антистатичне покриття, яке не дає різного сміття налипати на шланг.