Як скласти кросворд

5-1-2019

Как составить кроссворд
Ви захоплений кроссвордист і вирішили безліч кросвордів. Ваші глибокі знання в різних сферах науки, техніки, культури, освіти, і багатьох інших галузях…. Пора приступати до спроби скласти самостійно кросворд. Ті, хто захоплюється складанням кросвордів, не тільки цікаво проводять своє дозвілля, але ставши професіоналами в складанні кросвордів, пропонують свої послуги зі складання кросвордів різних періодичних видань, або численних сайтах інтернету. От Вам і спосіб заробітку в інтернеті. Але він буде залежати від рівня професійної майстерності кроссмейстера.
Також хочемо вам порекомендувати https://childdevelop.ru/generator/letters/cross.html
Пробувати складати кросворди можуть і дорослі і діти. Є школярі з малих років захоплені складанням і розгадуванням головоломок. Сприяє цьому вчителі, які запроваджують у свої програми складання кросвордів за темами свого предмета. Зручно, захоплююче, має добрі результати по вивченню і закріпленню матеріалу, дитина вчиться шукати інформацію у друкованих виданнях та в інтернеті. В результаті діти вміють це робити дуже швидко, придбані навички знадобляться у майбутній професійній діяльності.
А вже досвідчені кроссвордисты просто не хочуть зупинятися на досягнутих результатах, і їм дуже цікаво спробувати самим скласти кросворд, щоб оцінити свої сили і можливості. Потім це переростає в захоплення, потім переходить на професійну основу.
Спробуйте і Ви, раптом вдасться стати відомим кроссмейстером. Якщо Ви просунулися у своїй майстерності складання кросвордів, то слід дотримуватися таких правил складання, які диктує замовник: в кожному журналі, або в кожній газеті, або на сайті інтернету існують свої правила. Якщо Ви хочете домогтися успіхів, Вам слід їх дотримуватися. Наприклад, замовник диктує тематику кросворду, кількість примірників, надісланого кросворду, як він повинен бути оформлений (наприклад, тушшю, або щільність паперу і вимоги до шрифту).
Починати складання кросворду краще з вибору сітки, потім заповнити білі клітини словами з обраної теми, після чого сформулювати визначення для кожного слова. Оформити відповідно до вимог замовника.
Авторськими правами на усі тексти володіє сайт Помозгуй. При передруку матеріалів активне посилання на сторінку з оригіналом тексту обов’язкове.