Як стати моряком

8-29-2020

 

90-і роки сильно похитнули статус моряка. Замість державних гарантій прийшли правила капіталізму, і моряк залишився один на один зі своїми проблемами. Затримання суден, невиплата заробітної плати, відсутність державного розподілу. Ті, хто пам’ятає ці часи, добре знають, що здобута освіта — аж ніяк не гарант працевлаштування.  Хочемо порекомендувати почитати    подробнее  про професію моряка на сайті.

І так і ні. З одного боку, законодавство стало більш дисциплінованим, виріс державний контроль, підвищилася відповідальність самих компаній. З іншого боку, подібні інциденти мають місце навіть в наш час. Моряк і раніше повинен уважно ставитися до вибору компанії, в якій збирається працювати. Дивитися на її статус і кадрову політику в цілому.

Дивитися на її зацікавленість. Якщо у риболовецької компанії є бажання працювати довго і успішно, то їм потрібен постійний колектив професіоналів і приплив нових кадрів. Будь-який бізнес, націлений на результат і довгу роботу, завжди прагне створити колектив, зацікавлений в загальне благо. Такі організації прагнуть підбирати персонал зі студентської лави, що вказує на довгостроковість їх намірів.

Рідко, але все ж вони є. Примітно, що компанія прагне підбирати новачків зі школи, допомагаючи їм матеріально, забезпечуючи необхідні умови. Але, мабуть, найголовніше — вони дають гарантію випускнику школи в тому, що з його майбутнім проблем не виникне. Він отримає освіту і піде працювати по своїй улюбленій справі, а зараз гарантія працевлаштування — велика рідкість.