Як створити інтернет магазин

7-6-2020

Як з нуля відкрити інтернет-магазин? Приклади успішного досвіду

Створити інтернет-магазин!

Не мати інтернет-магазину? Таким чином, ви втрачаєте потенційну прибуток, яку ви могли б отримати від продажу товарів. Згідно зі статистикою журналу «Форбс», кожен день більш ніж 1 мільйонів користувачів роблять покупки в Інтернеті. Щорічно цей показник збільшується на 15%. У США ситуація ще краще — за останній рік кількість онлайн-покупок збільшився на 65%! І це тільки 2 докази того, чому варто замовляти розробку створення інтернет-магазину прямо зараз. І є, звичайно, їх більше. Сучасні споживачі прекрасно розуміють, що купувати в Інтернеті не тільки просто, але й вигідно. Крім того, ви можете робити замовлення навіть зі смартфона або планшета, що дуже зручно. Пропустити сотні замовлень в день-це недозволена розкіш в бізнесі. Крім того, створення інтернет-магазину здійснюється в короткі терміни і недорого. Особливо якщо порівняти прибуток, яку ви отримаєте вже в перший місяць роботи сайту. Також хочемо вам порекомендувати создание интернет магазина

Інтернет-магазин в день замовлення

Ви сказали, що розробка інтернет-магазину становить 1-2 місяці кропіткої роботи? А потім пройде ще пара тижнів, щоб перевірити, доопрацювати і запустити сайт? Може бути. Але це точно не про нашої студії. Створюємо інтернет-магазинах протягом 1 дня. Забудьте про довге очікування, додаткові поліпшення і налаштування. Ви робите замовлення на нашому сайті і в цей же день Ви отримуєте готовий сайт, створений з урахуванням всіх вимог і побажань на увазі. У чому ж секрет такого стрімкого розвитку? Все просто: ми використовуємо нашу власну CMS —  інтернет-магазину. Цей двигун був доопрацьований версії легендарної платформи інтернет-магазину, який активно використовувався на початку 2000-х років. Ми взяли його за основу, доопрацювати, скачав, розширений функціонал, додано багато модулів (соціальні віджети, можливість оплати картками, тощо). В результаті був створений інноваційний онлайн-конструктор магазину. Насправді, ваш сайт вже зроблено. У чорновому варіанті, звичайно. Вам потрібно лише вибрати шаблон, колірну схему і набір необхідних модулів. Саме тому в нашому сервісі інтернет-магазин розробляється протягом 1 дня.

4 причини для створення інтернет-магазину

Унікальний сервіс, який дозволяє кожному клієнтові замовити створення інтернет-магазину в 1 хвилину. За вигідною ціною, звичайно. Сайт електронної комерції будівельник працює швидше, ніж аналогічний ресурс на WordPress, багатоцільовий, інтернет-магазину за замовчуванням 2.3.* або Опенкарт. Основними перевагами:

Доступна ціна

Швидкий старт

Висока швидкість роботи

Власний веб-сайт

Що стосується регіональності, немає ніяких обмежень. Вашого сайту може бути доступна для користувачів в Україні, Європі, США або будь-якій країні світу — просто виберіть відповідний домен. Таким чином, купуючи готовий інтернет-магазин будівельник-це краще рішення для бізнесу. Завдяки доступній ціні, кожен може придбати такий проект. І якщо недостатньо функціоналу, ви завжди можете розширити його, додавши нові модулі.