ЯК СТВОРЮЮТЬСЯ САЙТИ

6-25-2020

Як створюються сайти-це досить популярне питання, яке не дає спати багатьом і за відповіддю ми вдаємося до Інтернету, або до знаючих фахівців. У цій статті я відповім це питання нестандартно і точно, адже майже всі інші статті на це питання дають не всі відповіді і замовчують про багатьох важливих речах. Також хочемо порекомендувати замовити розробку сайту на сайті https://quatroit.com/ на найкращих спеціалістів та по найкращій ціні 

Я опишу, як це робиться, всі способи, але вам робити вибір, який спосіб до душі, для створення сайтів.

Як створити сайт швидко, легко і безкоштовно

Сайти можна створювати неякісні і дуже швидко, витративши всього близько 2-х тижнів на вивчення документації готових програмних продуктів таких як CMS-системи, фреймворки, готові рішення, платформи, бібліотеки та онлайн-конструктори сайтів. Ці всі програмні рішення потрібні для простих людей, які взагалі не знають мов програмування.

Щоб створювати сайти швидко і неякісно, досить розгорнути CMS-систему на сервері і клікаючи кнопкою «Далі» встановити, вибрати готовий шаблон і ВСЕ, сайт створений! На це буде витрачено кілька хвилин! Якщо потрібно трохи більше можливостей, досить прочитати в Інтернеті документацію по готових рішеннях (платформи, фреймворки). Таких людей не можна назвати програмістами, адже прості користувачі програмістами бути ніяк не можуть, навіть якщо працюють з кодом по документації (копіювати-вставити). Це те ж саме, як встановлювати і пользоватся програмами ОС Windows і вважати себе програмістом, хоча в 99% веб-студій стверджують, що програмісти, але в реальності це розумні користувачі. Такі Сайти не є ексклюзивні!

Мінусів цього способу на готових продуктах дуже багато, але опишу наступні:

Багато коду, мертвий код (незадіяний код, зайвий код). При обробки інтерпретатором PHP-коду, займає дуже багато часу, це може бути довше, ніж якісний сайт в 80-500 разів.
«з’їдає» багато оперативної пам’яті сервера, оскільки готові програмні продукти містять в собі багато зайвого коду. Після тестів виявилося, що оперативки для обробки одного користувача в мільйони разів більше.
Дуже захаращений HTML, CSS код. Оскільки в готових шаблонах, бібліотек і css, JavsScript фреймворках. Дуже багато зайвого коду! Ви навіть собі не уявляєте )
Погана розширюваність функціоналу. При найменшій зміні програмного коду, а точніше шлаку, сайт не буде працювати взагалі. Жодна людина не зможе розібрати кожен рядок коду від А до Я цих готових рішень.
Дуже низький рівень безпеки. Всі готові програмні продукти для створення сайтів, широко і відкрито поширюються в Інтернеті, мають багато «дірок» для злому. Не вірте тим, хто пише, що виходять нові версії і вони безпечні. Це лише рекламна удка, для наївних.
За численними результатами тестувань експертами і мною, наступний висновок: дуже повільно розкручуються в пошукових системах. Справа в тому, що з 2014 року в пошукових системах вийшов новий фактор ранжирування сайтів, це час відповіді сервера (безпосередньо впливає швидкість обробки інтерпретатором PHP-коду), тому що пошуковий бот не буде довго чекати відповідь від сервера. Швидкість завантаження вже готової сторінки сайту так само впливає, адже якщо сторінка буде повільно завантажуватися, бот не буде довго чекати, а люди не будуть користуватися цим пошукачем, що виводив результати.
Як створити якісний сайт

Інший спосіб, як створити свій сайт самому-це якісно і довго. Не використовувати готові програмні продукти і сторонні бази даних (одна з них — MySQL), мінуси я описав трішки вище. Щоб створювати сайти якісно, потрібно витратити на це більше 7 років. Так-так, 7 років, щоб стати справжнім професіоналом. Це створення сайтів на чистому коді, добре знаючи мови програмування такі як HTML, CSS, JavaScript, PHP і вміти налаштовувати серверне програмне забезпечення. Переваги над першим способом наступні:

Завдяки індивідуальному підходу до написання коду, проектування архітектури (ядра) та індивідуальної бази даних, можна написати складний проект з дуже малою кількістю програмного коду, які буде швидко оброблятися.
За рахунок відсутності мертвого, зайвого коду і безглуздих дій, час обробки інтерпретатором PHP-коду збільшується в 10-500 разів швидше, що витримує в одиницю часу настільки більше відвідувачів і створює менше навантажень на процесор і оперативну пам’ять сервера, ніж сайти створені першим способом. Швидкість завантаження сайту в браузері сильно збільшується!
Оперативної пам’яті на обробку одного користувача потрібно в мільйони разів менше. Середня витрата оперативки сервера 11 000 байт, ніж сайт на CMS-системі» жере » оперативки 16654312 байт. Самі розумієте, у скільки разів це більше.
Необмежені можливості в розширенні функціоналу. Програміст на чистому коді може написати все, що завгодно і не обмежувати проект ні в чому.
Дуже високий рівень безпеки! Програмісти не поширюють чистий код, а тільки дають довіреним особам. Завдяки тому, що їх програми написані дуже чисто, не використовуючи сторонніх рішень і зайвих програмних дій, безпека злому знижується до нуля. Решта залежить від хостингу, але поспішаю вас заспокоїти, що якісний хостинг зламувати не дадуть!
Розкручуються в пошукових системах набагато легше і швидше, тому що швидкий час відповіді сервера і чистий код, швидкість обробки і завантаження, як фактор якісного сайту! Боти пошукових систем економлять час, а це їм на руку.
Якщо ви хочете пройти довгий шлях і навчитися писати якісно ексклюзивні сайти-Вам необхідно вивчити ці мови програмування:

HTML-це мова структури будь-якого сайту. Без цієї мови написати сайт нереально, як побудувати будинок без цегли.
CSS-це прикраса сайту. Стилі, фони, розміри і кольори тексту і інша краса.
JavaScript-мова, яка обробляється браузером користувача. Цією мовою можна виловлювати події кліка, наведення миші на елемент і реагувати на ці події. Подій багато.
PHP — для програмування серверів. Без цієї мови ви не побудуєте функціональний сайт. Навіть та простенька форма зворотного зв’язку вимагає знань. Більш глибокі знання і великий досвід відкривають можливість писати якісні інтернет-магазини, CRM-системи і т. д.
Ось я відповів на питання як створюються сайти і тепер ви тверезо розумієте, до чого призведе перший легкий спосіб і вам вирішувати, робити сайти совісно, чи ні. І пам’ятайте, ті люди, які використовують готові рішення — вони не програмісти, а модератори готові продуктів. Хороших програмістів, які пишуть на чистому коді мало і вони дуже цінуються, якщо потрібно написати будь-який за складністю проект.