Як вибрати акуумулятор

8-16-2019

Как выбрать акуумулятор
Рано чи пізно виходить з ладу будь-яка батарея, навіть сама якісна. З часом вона починає гірше тримати заряд, її доводиться все частіше підключати до джерела живлення. І ось, приблизно через 2 — 3 роки активного користування улюбленим гаджетом, ви приходите до висновку, що потрібно придбати новий акумулятор для смартфона, вже незручного в користуванні і тому, що відслужив своє. Тут же виникає питання: як підібрати батарея до телефону.
Також хочемо вам порекомендувати https://hp-battery.com.ua/accumulators/pavilion/dv6

Для початку кілька слів про те, коли потрібно подумати про необхідність заміни. В першу чергу, при фізичному пошкодженні акумулятори «він здувся, видно дивні патьоки або окис», щоб уникнути виходу з ладу телефону. Також в тому випадку, якщо батарея стала різко розряджатися значно швидше, ніж раніше, наприклад, зараз її вистачає на багато менше, ніж тиждень тому. Ну і після того ресурсу ємності, який є у кожного акумулятора (АКБ).

Чим більше місткість, тим краще – тим довше не буде розряджатися гаджет. Ач, але і коштувати він буде дорожче.
При бажанні збільшити «автономність» телефону тобто продовжити час без підзарядки, варто звернути увагу, що АКБ більшої ємності може бути товще і важче, це не повинно Вас лякати, якщо контактна група чітко збігається ( /-) не переплутано на контактах, як смартфона, так і ХОРОШОЮ батареї є ці позначення. Ач і хочете її збільшити, будьте уважні. Ач (що природно підвищує автономність смартфона) так ось це акб до абсолютно іншого телефону і вона Вам точно не підійде. Купуйте «рідну» АКБ – саме під вашу модель гаджета.

І подібна маркування є на кожній батареї хорошого «не підвального виробництва» Ви зробили замовлення, обговорили з менеджером магазину, сумісність батареї з Вашим телефоном дізналися умови поставки, строки все влаштовує — товар відправлений.

Обов’язково із собою візьміть свою рідну батарею і по можливості сам телефон. Є один простий, можна сказати, дідівський спосіб визначити «приїхала» нова батарея чи ні… дивіться на контактну групу приїхала батареї вона повинна бути без жодних подряпин всі контакти повинні бути одного виду і природно ніяких слідів окису.
Також просто натисніть на батарею у Вас не повинне залишитися відчуття, що вона як би надута.