Як вибрати АВТОМОБІЛІ З КМУ

5-1-2019

Как выбрать АВТОМОБИЛИ С КМУ
Фахівці давно оцінили ефективність крано — манипуляторных установок для перевезення вантажів, які дозволяють максимально скоротити використання ручної праці при вантажно — розвантажувальних роботах. Такий підхід до ведення вантажоперевезень швидко окупає витрати, так як скорочується число одиниць техніки і мінімізується ручна праця. У Росії крани — маніпулятори поступово відвойовують позиції у традиційній підйомно — транспортної техніки вантажопідйомністю до 16 тонн, витісняючи її з сегментів малоповерхового будівництва і місцевих перевезень, особливо з галузі перевезень будматеріалів, при доставці контейнерних і пакетованих вантажів. Крім того, шарнірна установка вантажозахватного механізму в оголовку стріли крана — маніпулятора дає можливість застосовувати змінне обладнання, таке як бур, захоплення, грейфер, підйомні кошика, вилочні підхоплення. Але говорити про повне насичення в даному сегменті поки рано, швидше навпаки, ринок перебуває в стадії розвитку.
Також хочемо вам порекомендувати читать далее
При купівлі КМУ важливо пам’ятати: чим точніше машина відповідає специфіці поставленого завдання, тим вище економічна ефективність її використання, а відповідно і прибутковість бізнесу. Модельний ряд техніки з маніпуляторами виробництва досить широкий, що дозволяє вибрати машину під ваші потреби. Комплектація передбачає двигун виробництва Cummins потужністю 300 л. Техніка користується популярністю не тільки в РФ, але і за кордоном. Основними експортними ринками устаткування є Казахстан, Куба, Литва, Туркменістан, Україна.
Полегшена стріла і подовжені аутригери.
Чим відрізняються короткобазні крани від іншої підйомної техніки.
Виставка Bauma, яка проходила в Мюнхені, зібрала величезну кількість виробників підйомної техніки з різних куточків планети.
Тест: для чого ця запчастина.
Ви зможете визначити, чи призначена запчастину на фото для будівельної спецтехніки. Як представлені галузеві бренди в Instagram і Facebook.
Журналіст Екскаватор Ру вивчив останні тренди SMM — маркетингу, а також проаналізував сотню акаунтів представників світу спецтехніки.