Як вибрати безкоштовний курс по PHP

6-12-2019

Розробка повноцінних інтернет‑ проектів з нуля: від проектування до реалізації в коді. Є мінімум десять альтернативних компіляторів мови і безліч фреймворків для швидкої розробки.

 Для створення та хостингу сайтів і підтримується більшістю хостерів.
Навчання ви почнете з верстки веб — сторінок на HTML і CSS. Зможете доторкнутися JavaScript для впровадження елементів інтерактивності. Познайомитеся з теорією організації баз даних і принципами написання скриптів запитів до баз даних SQL.
Основна частина курсу відведена програмування на PHP. Крім синтаксису мови ви освоїте технологію AJAX, архітектуру моделі MVC і використання шаблонів проектування. Вивчіть фреймворки для швидкої розробки і тестування. Його використовують такі гіганти як Facebook або Wikipedia. Освойте бесплатный курс по PHP і забезпечте себе дохідної перспективною роботою.
Новачкам не з IT, які хочуть змінити сферу діяльності, освоїмо перспективну професію php — програміста.
Студентам і людям, які вже стикався з програмуванням раніше зможуть отримати доповнення до своїх знань і структурувати їх.
Курс підійде як для тих хто хоче розробляти унікальний продукт, так і для тих хто хоче використовувати CMS або інші вже реалізовані рішення.
Основні складові наповнення сайту, правильна їх компонування. Основні принципи гумової і адаптивної верстки.
Робота з інструментами інтерактивного спілкування з користувачами. Створення візуальних ефектів, зміна структури сторінок від дій користувача.
Від основ об’єктно — орієнтованого програмування і до створення гнучкої архітектури MVC. Написання якісних серверних скриптів з високою ефективністю.
На прикладі даної системи управління базами даних вивчимо мову запитів SQL, навчимося розробляти і оптимізувати бази даних.
Роботу з самої популярної CMS: встановлювати, настроювати і переносити на інший хостинг, а також прописувати свої компоненти.
Навчимося створювати свої унікальні та ефективні системи завдяки потужному і найбільш популярному фреймворку.