Як вибрати CPA партнерську мережу

7-13-2020


Питання «Яку партнерку вибрати» часто хвилює новачків. CPA-мережі з’являються щодня і авторитетні партнерки не завжди працюють з початківцями арбитражники.
Також хочемо вам порекомендувати сайт кращої партнерьської системи lucky.online. Але вибрати відповідну партнерську програму ви можете вибрати навіть на початку шляху. Це не так складно і Де Трафік готовий дати пару порад.

Порада 1: Визначтеся з нішею

Незважаючи на те, що більшість партнерок воліють працювати з усіма вертикалями, ви можете звузити коло, визначившись з товарами, на які потрібно зливати. Партнерки, що пропонують тільки нутру або гемблінг стануть відмінним стартом, тому-що їх представники знають про своїх нішах все і навіть більше, ніж все, а ви зможете зрозуміти як працювати з певним типом офферов. Так що замислюючись про те,
яку партнерку вибрати, спочатку зупиніться на товар.

Порада 2: Порівняйте виплати

Якщо вже визначилися з товаром, порівняйте виплати і терміни холда у різних партнерок. Зливаючи на один і той же крем для схуднення, ви можете отримувати 600 рублів в однієї партнерки і 850 в інший. Думаємо, ви самі розумієте з ким вигідніше працювати. Але не робіть поспішних висновків, тому що високі виплати не гарантують вам мільйонів. Ми б порекомендували почати співпрацю з двома сітками і вирішувати яку партнерську програму вибрати тільки після перевірки на вошивість.

Порада 3: Перевірте роботу колл-центру

І зробіть це як можна швидше. Навіть якщо ви намалювали вогненні креативи і потрапили в больову точку своєї цільової аудиторії, колл-центр може зіпсувати все. Відсутність дзвінків і невміння оператора працювати з запереченнями погубить навіть геніальну зв’язку. Пам’ятайте про це, коли вам потрібно вибрати партнерську мережу.

Порада 4: Поспілкуйтеся з менеджером

Якщо хочете лити в плюс, вам потрібно буде налагодити спілкування з менеджером партнерської мережі, яку вирішили вибрати для заробітку. Переконайтеся, що представник партнерки адекватна людина, який протягне руку допомоги у складній ситуації: пхне колл-центр, в якому 2 дні висять холды, підкаже джерела, проапгрейдить виплату коли ви принесете партнерці багато крутих лідов. Запам’ятайте, що ця людина стане посередником між вами та партнерською мережею, і переконайтеся, що зможете налагодити з ним стосунки.