Як вибрати друк на кепках

4-16-2019

Как выбрать печать на кепках
Оптові ціни доступні після реєстрації та підтвердження даних.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.ldorado.com.ua/kepki/
Бейсболки — модна спортивна кепка, яку носять представники всіх вікових і соціальних груп. Цей головний убір добре поєднується з різними видами одягу, а також є незмінним атрибутом рекламних акцій.
Ми допоможемо вибрати забарвлення і варіант рекламного оформлення виробу. Нашу продукцію відрізняє акуратна обробка, зносостійкість, привабливий дизайн. Після закінчення заходу, з приводу якого була замовлення друк на кепках, люди продовжують носити популярний у всьому світі демократичний головний убір.
Для пошиття бейсболок використовується якісний бавовна, екологічно чисті барвники, кращі оздоблювальні матеріали. Рекламні вироби не втрачають своєї актуальності в повсякденному житті і можуть вручатися в якості сувенірного подарунка друзям і колегам по роботі.
Промо кепки використовуються при проведенні корпоративних подій. Відкриття магазину, спортивного клубу, нової фірми – подія, що представляє величезну важливість для кожної комерційної організації. Захід має запам’ятатися всім потенційним споживачам продукції або послуг нової компанії, а самим ефектним рекламним засобом, використовуваним при проведенні акції, є одяг з корпоративною символікою.
Ми швидко виготовимо кепки з логотипом, підібравши поєднання кольорів і стиль оформлення. Можливе виготовлення головних уборів декількох відтінків з контрастним рекламним зображенням. Малюнок і текст наносяться методом шовкографії, який є найбільш економічним способом друку.
Наша компанія, пропонуючи друк на кепках в Києві, враховує побажання по стилю оформлення і обмеження по бюджету. Використовуючи сучасні технології виготовлення рекламної атрибутики, ми мінімізуємо витрати клієнтів — цей факт допомагає нам витримати жорстку конкуренцію в місті.
Ви можете замовити бейсболки окремо, або в комплекті з футболками і прапорцями, що зробить рекламну акцію ще більш ефектною і привабливою. До нас звертаються спортсмени, футбольні вболівальники, учасники молодіжних рухів, студенти, власники автосалонів, організатори свят. Для кожного замовника в нас є оригінальні дизайнерські рішення, що відповідають тематиці події.
На адресу підписки висланий код підтвердження.