Як вибрати друк паперових пакетів

6-12-2019

Как выбрать печать бумажных пакетов
Щоб використовувати конструктор, натисніть зелену панель вгорі сторінки. Виберіть колір фону, завантажте зображення, логотип, додайте текст. Для максимальної якості друку ваші зображення повинні підходити за параметрами, вказаними в https://presshouse.kz/izgotovleniepaketov

Помаранчева панель зручна тим, хто хоче довірити розробку дизайну професійним дизайнерам. Замовнику необхідно лише описати свої побажання у спеціальному полі для замовлення, а також додати всі графічні або текстові елементи. Дизайнер в короткі рокі розробить проект і надати його замовнику.

Після вибору будь-якого із способів важливо заповнити всю контактну інформацію, а також вибрати зручний спосіб оплати і доставки. У будь-який час доби статус замовлення можна відслідковувати в онлайн — режимі на сайті. Про готовність замовлення кожного клієнта інформуємо смс — повідомленням.

Оцініть якість, швидкість друку і доступну вартість наших послуг.
Ламіновані паперові пакети – це не тільки практична упаковка, але і популярний вид рекламної продукції. Вони поєднують в собі відразу кілька корисних якостей: стильний зовнішній вигляд, надійність, екологічність. Друк пакетів з логотипом дозволяє персоналізувати ці вироби і тим самим забезпечити виконання маркетингових функцій. У них можна упаковувати подарунки і товари для покупців, матеріали виставки або конференції – для гостей заходу. com пропонує друк на паперових пакетах ламінованих білого кольору.

Друк наноситься по всій поверхні, тому можна підібрати будь-який бажаний колір. Друк пакетів на замовлення здійснюється на крейдованому папері (170 г/ кв. Ручки для пакета виготовляємо з поліпропіленового шнура діаметром 5 мм. Колір ручок можна підібрати на розсуд клієнта. У палітрі запропоновані білі, чорні, червоні, сині відтінки. На дні пакету розташовується картонний ущільнювач.