Як вибрати ДЖЕРЕЛА БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ

8-5-2019

Как выбрать ИСТОЧНИКИ БЕСПЕРЕБОЙНОГО ПИТАНИЯ
Мій батько працює електриком і тому, як ніхто, я розумію, наскільки важливо і добре, коли в будинку або офісі варто джерело безперебійного живлення, який в разі чого буде забезпечувати надійну роботу обладнання при відсутності основного джерела. Вивчаючи статистику, стає зрозуміло, що 45% техніки ламаються саме через різких перепадів напруги. Вибираючи для себе ДБЖ, потрібно керуватись десятьма основними правилами, про які я розповім нижче.
Також хочемо вам порекомендувати купить упс
Периферійна техніка (принтери, сканери, домашні кінотеатри тощо) стали невід’ємною частиною життя більшості з нас. Але саме така техніка найбільше страждає від перепадів напруги, причому як в електромережі, так і на лінії передачі даних. Найпростіший і найпопулярніший метод вберегти таке обладнання – поставити мережевий фільтр. Але він підійде тільки для тієї техніки, чиї дані не втрачаються при відсутності подачі електроживлення. Жорсткі диски, ПК та подібне обладнання краще захистити ДБЖ, завдяки обладнаного акумулятору ви зможете зберегти необхідну інформацію. Відомо три різновиди моделей по топології: резервні, лінійно — інтерактивні та онлайн або подвійного перетворення.
Вибирайте такі джерела безперебійного живлення, чия потужність буде на порядок вище потужності обладнання, яке ви плануєте до них підключати. Приміром, підключення комп’ютера, чия потужність вище номінальної потужності ДБЖ може призвести до перевантаження джерела і викликати відключення і його, і самого ПК.
Однією з найважливіших характеристик є тривалість автономної роботи ДБЖ. В кожному окремому випадку воно буде залежати від обладнання, яке ви плануєте підключати. Середня тривалість автономної роботи становить 5 — 7 хвилин і цього цілком достатньо для коректного завершення роботи і збереження документів. ЗА допомогою програмного забезпечення ви зможете зорієнтуватися в параметрах електромережі, а також у функціонуванні джерела. Таким чином, ви зможете не переживати за збереження своїх даних, якщо не були в момент відключення електрики поруч з комп’ютером.
Для забезпечення енергобезпеки і збереження вашої електротехніки, компанія » Фортер представляє нову продукцію — джерела безперебійного.