Як вибрати електросамокати

11-3-2018

Как выбрать электросамокаты
Вік їздця. Електросамокати діляться на дорослі та дитячі. Останні не призначені для високих швидкостей і великих відстаней, мають меншу вантажопідйомність і здатні витримувати менші навантаження. Зате вони легше в управлінні, важать менше і займають мало місця. Конкретні параметри залежать від вікової категорії — ринок рясніє пропозиціями як для самих маленьких їздців, так і для підлітків.
Також хочемо вам порекомендувати смотреть цены
Ємність акумулятора. Чим вище це значення, тим більшу відстань без підзарядки зможе подолати самокат. Існують моделі з запасом ходу понад 100 кілометрів, хоча в більшості випадків мова йде про пробіг до 40 км. Важливо розуміти, що зі збільшенням потужності автономного джерела живлення ростуть його вага і час зарядки, яка в середньому займає 6-8 годин.
Потужність двигуна і тип приводу. Продуктивність електромотора впливає на максимальну швидкість транспортного засобу. Дитячі моделі зазвичай оснащуються досить слабкими агрегатами на 100-150 Вт, з-за чого не можуть їхати швидше 15 км/ч. Робиться це в цілях безпеки дитини. Потужність рішень для дорослих може перевищувати 1000 Вт, що дозволяє розганятися понад 50 км/ч. Правда, швидкі електросамокати дорожче інших, що ж стосується масового сегмента, то тут швидкісні характеристики частіше знаходяться в межах 25-35 км/ч. Втім, названих показників цілком достатньо для того, щоб залишати позаду плетуться в типовій міській пробці автомобілі.
Вага і складна конструкція. Якщо до місця катання електросамокат доставляється в кузові пікапа, вказані параметри вирішальної ролі не грають. Але якщо власник апарата добирається на ньому до роботи, то легкий складаний варіант простіше занурити в автобус, вагон метро або багажник автомобіля. Діставшись на ньому до місця призначення, його можна прибрати під стіл, шафа тощо Дитячі вирішення важать в межах 10 кг, більш серйозні транспортні засоби для дорослих можуть мати масу до півсотні кілограмів. Але зустрічаються і рекордсмени масою до 5 кг, для максимального полегшення яких виробники застосовують карбон.
Діаметр коліс та дорожній просвіт. Зазначені параметри не взаємозалежні, але обидва впливають на прохідність. Якщо електросамокат передбачається експлуатувати на рівному асфальтовому покритті, то можна обійтися і маленькими колесами діаметром до 8 дюймів, а також не звертати уваги на кліренс (відстань від найнижчої точки рами до дороги). Якщо ж шляху нерідко пролягають по грунтових доріжках, нерівностей або бруду, то бажано вибрати варіанти з колесами більше 10 дюймів і шинами з вираженим протектором. Для більш комфортного подолання бездоріжжя бажано мати посилену підвіску з амортизаторами і крилами, які вбережуть їздця від бризок.