Як вибрати iPhone 11

12-26-2019

Как выбрать iPhone 11
Дізнайтеся, як знімати деталізовані фотографії за допомогою програми на пристроях iPhone, iPad і iPod touch. У цій статті також описано можливості обробки знімків за допомогою потужних засобів редагування на самому пристрої.
Також хочемо вам порекомендувати yabloki.ua/rus/iphone/iphone-11/
Відкриття програми Шанс зробити ідеальний знімок може виникнути в будь-який момент, тому важливо знати, як швидко отримати доступ до програми .
Програма Відкрийте програму і натисніть кнопку камери .
Змахніть вліво для доступу до програми, або натисніть кнопку камери .
Отримаєте ідеальний знімок з допомогою передової технології піксельної обробки в пристроях iPhone, iPad і iPod touch. Для цього потрібно тільки знайти що — небудь красиве, відкрити програму .
Розкрийте свої творчі здібності за допомогою таких функцій програми на iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone X і більш пізніх моделей. Іноді вам потрібно щось більше, ніж просто фотографія.
Спалах: світлодіодна спалах на пристроях iPhone і iPod touch2 дозволяє збільшити освітленість фотозйомки при необхідності. Натисніть кнопку спалаху , щоб увімкнути або вимкнути спалах.
Таймер: набридло знімати фотографії, на яких вас немає. Закріпіть пристрій, зловіть потрібний кадр, потім натисніть кнопку таймера . Виберіть зворотний відлік тривалістю 3 або 10 секунд, потім натисніть кнопку затвора, встаньте в потрібне місце і посміхніться.
Фронтальна камера: щоб зняти селфи на фронтальну камеру, натисніть кнопку фронтальної камери , знайдіть підходящий ракурс і натисніть кнопку затвора. На iPhone 6s і пізнішої моделі1 можна використовувати екран як спалаху для селфи.
Серійна зйомка: намагаєтеся зробити чудовий знімок, але знімається об’єкт весь час у русі. Просто натисніть і утримуйте кнопку . У режимі серійної зйомки одночасно робиться кілька знімків, щоб можна було видирати з серії фотографій.
На iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone X або пізнішої моделі натисніть 1x, щоб забезпечити більш якісне збільшення з ще більшої відстані.
Перетворюйте фотографії у твори мистецтва безпосередньо на пристрої iPhone, iPad і iPod touch. Після зйомки фотографії відкрийте її в програмі , щоб повернутися до оригіналу. Потім за допомогою повзунка виконайте точну настройку кожного параметра. Так ви можете зробити фотографії ще більш дивними максимально швидко.
Натисніть, щоб поекспериментувати з вбудованими фільтрами фотографій. Застосовуйте до фотографій різні колірні ефекти, наприклад .
Можна виконувати пошук цілих колекцій в програмах на пристрої iPhone, iPad або iPod touch.
У програмі натисніть значок останньої знятої фотографії, щоб подивитися її у медіатеці.
Дізнайтеся, як визначити модель iPhone за номером моделі та іншими відомостями.