Як вибрати кабель для швидкої зарядки для iphone

6-18-2021

Кабель для быстрой зарядки... Кабель для быстрой зарядки Baseus Tungsten Gold Type-C to Lightning Power Delivery 20W 1m черный

 

 

Як відрізнити оригінальний кабель для iphone від підробки

Думаю, вам не потрібно пояснювати, чому не рекомендується використовувати китайські кабелі для зарядки iphone.  У найкращому випадку він сам зламається досить швидко без шкоди для вашого смартфона. У гіршому випадку через економію на аксесуарах ви можете привести в непридатність свій дорогий телефон. Звичайно, серед сторонніх виробників lightning є гідні, але буває і там можна потрапити на підробку. Мало того, деякі роздрібні мережі часом торгують китайськими копіями під виглядом оригінального lightning. Тому корисно дізнатися для себе кілька порад, як відрізнити підробку від оригіналу.Також хочемо вам порекомендувати выбрать провід для айфона в інтернет-магазині мобільних аксесуарів iLoveAPPLE.

Як відрізнити оригінальний lightning від підробки

По-перше, на коробці справжнього кабелю для iphone повинна бути емблема mfi-made for iphone (»зроблено для iphone”). Якщо її немає, не беріть цей продукт. Apple сертифікує тільки ті кабелі, які проходять суворий відбір якості, навіть якщо мова йде про стороннього виробника.

Якщо ж ми говоримо про кабель від самої apple, на ньому обов’язково повинна красуватися напис “designed by apple in california«, а також» assembled in china«,» assembed in vietnam «або»indústria brasileira”. Після цього напису на оригінальному кабелі ви знайдете 12-значний серійний номер. Весь цей текст ви знайдете на оригінальному кабелі на відстані близько 18 сантиметрів від usb-коннектора.

Також ви можете перевірити lightning — коннектор. В першу чергу ви повинні переконатися в тому, що все зроблено досить якісно. Поради на зображенні нижче допоможуть вам у цьому.

Зверніть увагу на usb-коннектор. Ці поради допоможуть вам відрізнити підробку від оригінального кабелю.

Чому кабель iphone псується?

Це одне з найчастіших питань в нашому telegram-чаті. Apple робить ізоляцію для оригінальних lightning з з біорозкладаних термопластичних еластомерів (тпе). Це, за задумом apple, має економити величезні гроші і ресурси на переробку цього елемента кабелю. Ось тільки з обраним видом еластомеру є одна проблема. Якщо в чистому середовищі його розкладання йде кілька років, то потрапляння бруду, пилу, жиру від рук і інших речовин, з якими зарядний кабель стикається постійно, прискорює реакцію до декількох місяців.

Також кабель в процесі експлуатації постійно скручується, в ньому з’являються мікротріщини і заломи, які стають концентраторами, плюс в них ще більше накопичується бруд. Тому кабель швидше розкладається біля роз’єму lightning.

Як продовжити життя lightning

Краще обмежити прямий контакт навколишнього середовища з ізоляцією кабелю і зменшити ймовірність появи мікротріщин. Наприклад, скористатися термо усадочними трубками. Або докупити окремий кабель для поїздок (метровий кабель підійде найкраще) і зарядки в автомобілі — тобто, для місць, де він найбільше забруднюється. Варіанти можна знайти на тому ж алі, там є кабелі, сертифіковані mfi, які без проблем працюватимуть з iphone і ipad. Ще й з безкоштовною доставкою.

Коли кабель для вашого iphone прийде в непридатність, а рано чи пізно це трапиться, вам доведеться знайти йому заміну. Ви можете вибрати один з кабелів різних виробників, можете купити оригінальний кабель від apple, а можете купити сертифікований на алі (в тому числі з type-c, адже тепер apple переходить на нові зарядники) або китайський ноунейм (чого ми не радимо робити). Якщо ви купуєте оригінальний кабель apple, обов’язково перевірте, щоб він відповідав критеріям вище. Якщо ж це провід від стороннього виробника, подивіться на наявність мітки mfi.