ЯК ВИБРАТИ КОМПЛЕКТ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

6-21-2018


Системи відеоспостереження – загальновизнаний засіб надійного забезпечення безпеки внутрішніх приміщень або зовнішнього периметра території. Попит на них неухильно зростає, адже зараз комплекти відеоспостереження стали доступні всім за цінами і серйозно просунулися в якості та простоті обслуговування. Тим не менш, покупець, вперше вибирає відеоспостереження, не відразу зможе розібратися в різноманітті моделей і десятках різних технічних характеристик відеокамер і записуючого обладнання. Саме для цього ми і склали докладний посібник про те, як вибрати комплект відеоспостереження. хочу Вам запропонувати придбати тут видеорегистраторы

Умовно, всі комплекти відеоспостереження можна розділити на вуличні і ті, які використовуються в приміщеннях. Різниця в них полягає в першу чергу в типах використовуваних камер, систему їх кріплення, ну і, природно, довжині кабелю підключається. Ось так, наприклад, виглядає звичайна вулична камера.

Як бачите, об’єктив камери закритий козирком, щоб захистити його від атмосферних опадів. Взагалі, складні метеорологічні умови – головний ворог вуличної камери. Тому при виборі комплекту відеоспостереження зверніть увагу на діапазон робочих температур. Краще всього, якщо камера може стійко працювати при температурі до -30 градусів. Це означає, що вона має вбудований нагрівальний елемент, який включається при низьких температурах.

Для комплектів, які ви збираєтеся використовувати для спостереження за внутрішніми приміщеннями будівель, краще підійдуть камери іншого типу – так звані, купольні.

Така камера кріпиться під стелею і справді має форму купола. Нижній поріг робочих температур у неї інший — близько -10 градусів, що передбачає її використання в опалювальних приміщеннях офісів, квартир, під’їздів і т. д. Завдяки своїй формі вона не впадає в очі.

Існують ще й комбіновані комплекти, які оснащені відразу і вуличними, і куполньными відеокамерами. Такі комплекти можна використовувати для обладнання єдиної системи відеоспостереження за входом в приміщення з вулиці і самим приміщенням.

Вибираючи комплект відеоспостереження, зверніть увагу на те, що камера повинна обов’язково мати інфрачервону підсвітку, щоб вести зйомку в будь-який час доби. Крім того додатковим плюсом є антивандальна конструкція камери, щоб вона могла протистояти фізичній дії. Також визначтеся з тим, яка кількість камер в комплекті вам необхідно.

Наступний важливий параметр – це дозвіл, з яким ведеться запис. В даний час особливою популярністю користуються комплекти з камерами високої чіткості, але існують аналогові камери з меншим дозволом. Зазвичай комплекти з ультрависокою роздільною відеозапису мають в назві літери HD і вказівку на дозвіл. Наприклад, Комплект відеоспостереження Комбінований FullHD 1080P.

Важливо пам’ятати, що більшу роздільну здатність відеокартинки зажадає більшого місця на сховище інформації – жорсткому диску. Там, де поміститься одну годину звичайного запису, запис в Full HD вже не збережеш. Зате на зйомці можна буде розрізнити найдрібніші деталі. Придбання жорсткого диска зазвичай прерогатива покупця, який самостійно може вибрати необхідний обсяг аж до 2 Тб. Зверніть увагу і на те, в якому режимі може відбуватися зйомка. Вона може вестися постійно, за визначеним розкладом або по руху. Найбільш просунуті комплекти відеообладнання для спостереження можуть працювати в будь-якому з цих режимів.

Важливим є і спосіб зберігання записуваної камерами інформації. Раніше для цього використовувався відеомагнітофон, але технології не стоять на місці і зараз в комплекті є відеореєстратор, який відтворює і зберігає запис на жорсткому диску. До найсучасніших розробок ж варто віднести використання хмарного сервера, коли зображення з камер можна подивитися в реальному часі з будь-якої точки світу за допомогою мережі Інтернет, а також відтворити і зберегти відеозапис на віддаленому комп’ютері і, в тому числі на мобільних пристроях.

Тепер у вас є той необхідний мінімум інформації, щоб вибрати оптимальний для Вас комплект відеоспостереження. Пам’ятайте, що від вашого вибору залежить безпека вашої родини і вашого майна.