Як вибрати лазерну резку

6-13-2019

Как выбрать лазерную резку
Висока якість, професійне обслуговування, будучи основним постачальником в лазерної індустрії.
Також хочемо вам порекомендувати лазерная резка
Лазерна різальна машина являє собою лазерний промінь, випромінюване лазером, який фокусується системою світлового пучка в ластиковый промінь з високою щільністю потужності.
Лазерний промінь опромінюється на поверхні заготовки, щоб привести деталь в точку плавлення або точку кипіння, в той час як газ високого тиску, співвісний з баром, здуває розплавлений або испаренный метал.
Додатки лазерного різання включають в себе мобільні телефони, комп’ютери, оброблення листового металу, металообробку, електроніку, друк, упаковку, шкіру, одяг, промислові тканини, рекламу, ремесла, меблі, прикраси, медичне обладнання та інші галузі.
Середня компанія буде оснащена різними форматами для клієнтів на вибір, які можна налаштувати.
Професіонали можуть проводити імітацію на місці для рішення або надання рішень, а також можуть використовувати свої матеріали на заводі для перевірки.
Ріжуча поверхня гладка: машина для лазерної різки волокна має найменшу або відсутність задирок, поверхня різання дуже гладка, а також швидкість дуже висока.
Подивіться на деформацію матеріалу: деформація матеріалу дуже мала.
Ядро лазерної різки: лазерна та лазерна головка, імпортні чи вітчизняні, імпортні лазери, як правило, використовують більше IPG, вітчизняне виробництво — це більше Sharp, в той же час лазер. Інші аксесуари для різання також повинні звернути увагу, наприклад незалежно від того, імпортований двигун сервомотора, спрямовуюча, ліжко і т. , оскільки вони певною мірою впливають на точність різання машини.
Особливої уваги заслуговує система охолодження лазерної різки — шафа охолодження.
Багато компаній використовують побутовий кондиціонер для охолодження безпосередньо.
Кращий спосіб — використовувати промислові кондиціонери.
Тому в покупці необхідно розуміти післяпродажне обслуговування підприємства по різним каналам, наприклад, розумно плата за обслуговування і так далі. Лазер можна регулювати безперервно, і промінь передається у вигляді волокна та роз’єми QBH, який ідеально підходить для лазерної різки, лазерного зварювання і т. Лазер дуже підходить для системної інтеграції з роботом або верстатом і широко використовується для лазерного різання, зварювання, 3D — друку, електроніка, автомобільні деталі, аерокосмічна промисловість і т. Аналіз ринків лазера високої потужності. Гуандун знайшли два рідкісних гігантські. Лазерне зварювання застосування в авто. Перевага волоконний лазер для р. Як вибрати висока якість лазерний. Топ — 10 найгарячіших подій у світовій ла. Лазерне різання веде до диверсификац.