Як вибрати led — екрани рекламні

10-21-2021

Світлодіодний екран (led-дисплей) — пристрій для передачі і відображення візуальної інформації, в якому пікселем є напівпровідниковий світлодіод.

Світлодіоди-напівпровідникові прилади, що випромінюють світло в результаті проходження через них електричного струму. Колір світлового випромінювання світлодіода може бути червоним, зеленим або синім, в залежності від довжини хвилі. Для того, щоб світлодіодний екран вийшов повнокольоровим, потрібно використовувати світлодіоди різних кольорів. Хочемо порекомендувати вибрати найкращі лед екрани на сайті https://1-rk.com.ua/product/ulichnie-led-ekrany , тут найкращі варіанти та по доступним цінам .

Основні плюси світлодіодних екранів:

— безпека-придатні до використання як в приміщенні, так і на вулиці-високий ступінь яскравості-відмінна видимість навіть при яскравому сонячному освітленні-довгий термін служби

Саме тому світлодіодні екрани набули широкого поширення.

Піксель (англ. Pixel) — найменший елемент зображення. Діаметр пікселя 1,9-80 мм. У своєму складі кожен піксель має від одного до восьми світлодіодів (рис.2).

У повноцінному led дисплеї кожен піксель містить зелений, синій і червоний світлодіоди. Зазвичай в одному пікселі знаходиться 8 світлодіодів, проте буває і більше. Вбудований процесор дає всі основні кольори і всі відтінки білого кольору.

Крок пікселів (англ. Pitch) — проміжок між центрами двох знаходяться поруч пікселів. Чим вище дозвіл світлодіодного екрану, тим якіснішим буде зображення. Для цього крок пікселя повинен бути мінімальним.

Світлодіоди на піксель (англ. Leds per pixel) — це місце розташування і кількість синіх, червоних і зелених світлодіодів в одному пікселі.

Модуль світлодіодного екрану-це об’єднання пікселів в конструкційні елементи, що мають стандартні розміри. Різні виробники випускають модулі різних розмірів. Основні розміри модулів: 160*160 мм, 130*65 мм, 256*256 мм, 320 * 160 мм.і т. Д. Сам модуль являє собою невелику плату, на лицьовій стороні якої вбудовані світлодіоди, а на зворотному боці знаходяться електронні елементи. Модуль складається з декількох пікселів. Кількість пікселів визначається їх діаметром. Зазвичай, при виході світлодіодів з ладу, заміні підлягають саме модулі. У складі зіпа є певна кількість модулів.

Кабінет led екрану-великі збірні елементи (по-іншому їх ще називають панелі), які включають в себе певну кількість модулів. Параметри модулів кратні параметру кабінету. Наприклад, панель, що має розмір 960 x 960 мм, складається з 36 (6*6) модулів з розмірами 160*160 мм кожен. Ще приклад: розмір панелі 1024 * 768 мм, вона включає в себе 12 (4*3) модулів розміром 256*256 мм.

Розміри кабінетів-0,5 — 2 м, товщина-175 мм.вид кабінету спереду і ззаду зображений на фотографії. Панелі скріплюються один з одним без зазорів, утворюючи цілісне екранне полотно. У складі кабінетів обов’язково присутні джерела живлення.

Така будова кабінетів робить можливим конструювання екранів самих різних розмірів. При цьому система залишається досить гнучкою-можливе обслуговування окремих модулів, що значно спрощує сервіс.

Оглядовий кут світлодіода (англ. Led angle) — характеристика світлодіода, що визначає найбільше відхилення в ту чи іншу сторону, при якому світлодіод досить яскраво сприймається. Зображення на дисплеї буде видно максимально яскраво в тому випадку, якщо на світлодіодний led дисплей дивитися перпендикулярно його поверхні. При зміні кута огляду, яскравість огляду і передача кольору стає набагато нижче. Розмір кута світлодіода може коливатися в невеликих межах — від 70 до 120 градусів. При цьому, завмер кута оптимального огляду визначається кутом, при якому яскравість знижується не менше, ніж в два рази.

Оглядовий кут екрану (англ. Viewing angle) — кут, при якому яскравість зображення в два рази нижче по відношенню до яскравості, наявної при погляді на екран під прямим кутом. Кут огляду екрану коливається в межах 100-160 градусів.

Графічна роздільна здатність (англ. Graphic definition) — кількість пікселів на екрані. Зазвичай, графічне дозвіл екрану позначається таким чином: горизонтальне дозвіл екрану х вертикальне дозвіл екрану. Наприклад, 500×400.

Дозвіл — resolution) — це кількість пікселів, яке припадає на один квадратний метр монітора.

Стандартна яскравість (англ. Standard brightness) — яскравість світла, випромінюваного модулем. Яскравість світла вимірюється в канделах на метр квадратний (nit). Зазвичай яскравість екранів для приміщень (indoor) становить 1200-3000 кд/м2, а для вуличних екранів (outdoor) необхідна яскравість 6500-10000 кд/м2.

Необхідна потужність (англ. Power consumption): пікова потужність 750-900 вт/м2, усереднена потужність — 250-300 вт / м2.

Вага стаціонарного вуличного екрану становить 60-70 кг / м2, а ось екрани для приміщень і орендні екрани мають значно меншу вагу. Найменше важать мають великий крок гнучкі екрани-сітки. Зазвичай, такі екрани використовуються на задньому плані театральних сцен, у вуличному декорі і в інших місцях, де немає високих вимог до якості зображення (мал.5)

Як вибрати формат світлодіодного екрану?

Зупиніть свій вибір на форматі led-екрану, який відповідає звичайному формату відео та комп’ютерних програм: 4: 3 або 16: 9. В іншому випадку буде важко скласти контент.

Розміри екрану, відповідні формату 4: 3 в порядку убування:

 • 8×6
 • 6×4
 • 4×3
 • 3×2,25
 • 2×1,5 м

Розміри екрану, відповідні формату 16:9 це:

 • 8×4,5
 • 6×3,375
 • 4×2,25
 • 3×1,68
 • 2×1,125 м

На що звернути увагу при виборі кроку пікселів?

 • якщо формат led-екрану дорівнює 4: 3, то для світлодіодного екрану з високою якістю зображення параметр графічного дозволу повинен бути більш, ніж 256х192 пікселів. Наприклад, при розмірі екрана 6×4 метри, крок пікселів повинен бути менше 23,5 мм, а якщо екран має розмір 3×2,25, то крок пікселів буде менше 11,75 мм. Зрозуміло, що якість зображення буде тим вище, чим менше величина кроку.
 • дистанція перегляду — найбільш комфортна відстань для перегляду. Вимірюється в метрах. У разі, якщо дистанція перегляду менше, ніж це необхідно, то людина бачить піксельну структуру зображення, що, природно, виступає для нього подразником. Наприклад, якщо піксельний крок буде дорівнює 16 мм, то найменша дистанція, при якому зображення буде задовільним, дорівнює 16 м, а якщо піксельний крок дорівнює 4 мм, то відстань для перегляду має бути не менше 4 м.

Найбільшу дистанцію перегляду, при якому зображення буде задовільним обчислюють за формулою: найбільша дистанція, виражена в метрах = 6 в, де в — ширина екрану в метрах.

На вуличних екранах зі світлодіодним підсвічуванням (outdoor) найчастіше використовується піксельний крок розміром від 10 до 40 мм. Для великих зовнішніх екранів найбільш часто використовуваний крок — 16 мм. Для внутрішніх екранів застосовують крок 1,9-10 мм. Взагалі, чим менше крок, тим вище якість екрану і, відповідно, вище його вартість. Що стосується гнучкого екрану-сітки, то за бажанням замовника крок між пікселями може бути від 10 мм і більше.

Який тип світлодіодів вибрати?

На вартість світлодіодного led-екрану впливає не тільки відстань між пікселями, але і тип вбудованих світлодіодів.

Найякіснішими і дорогими по праву вважаються японські світлодіоди nichia, за ними йдуть американські cree, далі тайванські світлодіоди epistar і samsung, і поліпшені китайськіMulticolor, absent. Замикає цей перелік китайський silan, до слова, найпоширеніший тип світлодіодів. Вартість окремих типів світлодіодів, що мають схожі технічні характеристики, може відрізнятися в кілька разів. Чим якісніші світлодіоди, тим вони більш надійні і довговічні, і тим більше вони відповідають стандартам яскравості і передачі кольору.