Як вибрати листівку

11-1-2019

Как выбрать открытку
Якщо Вам потрібна гарна вітальна листівка на день народження, на свята чи події, вишуканий або, навпаки, стриманий конверт для грошей, незвичайна поштова листівка (або як раніше називали – відкритий лист) або маленька листівочка, яку можна прикріпити до подарунку, у нас Ви їх обов’язково знайдете. Книжкове Зібрання можна не просто вибрати оригінальну листівку, але й підписати її і відправити, прямо не виходячи з магазину. Поштові марки у нас теж є. На пошту ми віднесемо Ваші листівки самі. На згадку про відвідини магазину ми можемо поставити на Вашу листівочку ось такий фірмовий штамп.
Також хочемо вам порекомендувати открытки
Єлизавета Меркурьевна Бем (Эндаурова) фото wikipedia. Її ілюстрації до творів Тургенєва, Толстого, Некрасова, а також силуети і листівки зі сценками з селянського побуту були надзвичайно популярні в кін. Потім творчість Єлизавети Бем було надовго забуто, а зараз воно знову повертається до нас після довгого забуття. Особливе місце в творчості художниці займають листівки її руки. Підписи до святкових листівках робила сама художниця, проявляючи неабияку винахідливість. Тексти включали в себе елементи великодніх піснеспівів, а також цитати з російських поетів і улюблені художницею прислів’я та приказки.
А ви знаєте, що своє дитинство Єлизавета Меркурьевна провела в родовому маєтку Эндоуровых у сільці Щепцово (Щипцево) Пошехонського повіту Ярославської губернії. Єлизавета Бем спочатку співпрацювала з видавництвом громади св. Євгенії, пізніше – у Петербурзі з фірмою Рішар і В. Відкриті листи виходили великими тиражами за мірками того часу – по триста примірників. Здавалося б, що стоять чарівні дітлахи і несуть крашанки і вербу. Але хлопчисько і дівчисько настільки милі, що цей непомітний за колоритом малюнок багато говорить серцю. На листівках зображені сценки з російського життя, повні поезії, задушевності і щирості. І головними героями її листівок були сільські діти, яких Єлизавета Меркурьевна бачила кожне літо, коли приїжджала в маєток під Ярославлем. Листівки Єлизавети Бем користувалися попитом вже у колекціонерів того часу. Репринтні версії листівок Єлизавети Бем завжди є в нашому магазині. Матвій Олександрович Кампель – видатний російський видавець і фотохудожник початку XX століття, що залишив після себе багату фотонаследие. Повна «ярославська серія» поштових карток включає 54 зображення.
Набори листівок можна придбати в Книжковому Зібранні.