Як вибрати медичний портал

3-5-2019

Как выбрать медицинский портал
У Маріуполі почав працювати унікальний проект, вперше розроблений в Україні – медичний бот по імені . Тепер будь-який користувач Facebook може отримати відповіді на поширені питання про вибір сімейного лікаря, вакцинації та профілактики захворювань. Можливості медичного бота і причини його створення з’ясовувало Радіо Донбас. Ви ще не знаєте, як вибрати сімейного лікаря, куди звернутися і які документи при собі мати, як отримати інформацію про медичну реформу в Україні та її оновлення. Тепер про це можна запитати . Це медичний бот, який запущено на платформі месенджера Facebook. Своє ім’я бот отримав за назвою місяця, в якому була представлена перша робоча версія проекту. А він запущений в роботу напередодні кампанії щодо підписання декларацій на медичне обслуговування.
Також хочемо вам порекомендувати https://medpravda.com.ua/
Євдокимова вікторія , – розповіла спеціаліст з комунікацій Маріупольської міськради Вікторія Євдокимова.
Новий сервіс розроблений маріупольськими фахівцями та є першим в Україні. Автор унікального проекту, розробник медичного порталу Medkontrol Сергій Сергєєв каже, що поки в арсеналі бота є відповіді на кілька базових питань. З часом сервіс буде розширюватися. Планується додавання розділу з прав пацієнта та обов’язків сімейних лікарів.
На даний момент присутня 15 найбільш популярних запитань. Сергій Сергєєв , – говорить автор проекту. Скористатися послугами ще не досконала, кажуть програмісти, але в перспективі вона буде спілкуватися з усіма бажаючим, як жива людина. Як втілити медичну реформу без лікаря.
Медична реформа: як співіснуватимуть державна і приватна медицина.
Низький рівень вакцинації та спалахи інфекцій: хто винен і що робити.
Найманців, що воювали на Донбасі, переслідують в Росії.
Знову на передовій: навіщо пішли на фронт. Як виглядають міста ОРДЛО (рос.
Знову на передовій: навіщо пішли на фронт.
Чи хотів Крим Росію.
Навіщо повернули на Донбас.
Ваша Свобода | Про що Україні говорити з Росією після виборів.
Війна України з Росією.