Як вибрати навушники

5-25-2020

Наушники

 

Як вибрати навушники: особливості і характеристики різних моделей

Вибираючи навушники, в першу чергу потрібно розібратися не з технічними характеристиками аксесуарів, а з тим, для чого саме хочете їх купити. І вже відштовхуючись від цього, потрібно більш детально ознайомитися з пропозиціями виробників. Вибираючи навушники, в першу чергу потрібно розібратися не з технічними характеристиками аксесуарів, а з тим, для чого саме хочете їх купити. І вже відштовхуючись від цього, потрібно більш детально ознайомитися з пропозиціями виробників. Але якщо ви справжній меломан, то доведеться або йти на компроміс, або купувати не одну пару. Тому далі поговоримо про те, як вибрати навушники для різних цілей. Також хочемо вам порекомендувати https://itsell.ua/audio

Основні типи навушників конструкції

Вибравши хороші навушники, ми можемо без проблем насолоджуватися улюбленою музикою, слухати аудіокниги, спілкуватися по телефону або працювати. Зручність використання аксесуарів багато в чому обумовлюється їх конструктивними особливостями. У відповідності з цим, розрізняють такі типи навушників:

  • Вставні: ці моделі часто називають вкладишами. Назва обумовлена особливості їх використання — навушники як би вкладаються у вушну раковину. Коштують такі аксесуари, як правило, недорого. Ними комплектуються мобільні телефони, смартфони та інші гаджети. Недолік — досить низька якість звуку, так як навіть при використанні поролонових амбушюр не завжди вдається забезпечити хорошу звукоізоляцію. До того ж, їх досить складно надійно зафіксувати у вухах.
  • Внутрішньоканальні: їх досить часто плутають з вставними, але це інші пристрої, які розміщуються в вушному каналі. За рахунок більш глибокої посадки забезпечується краща герметизація і, відповідно, концентрація звуку. Внутрішньоканальні (вакуумні) навушники поступово витісняють вставні моделі. Забезпечені гарнітурою, вони стають багатофункціональним пристроєм. Серед недоліків — повна звукова ізоляція від зовнішнього світу, що може бути небезпечно на вулиці. Та й звикнути до присутності сторонніх предметів у вухах можуть не всі, навіть незважаючи на великий вибір насадок.
  • Накладні фіксуються зверху на вусі, але повністю не покривають його. Оскільки джерело звуку знаходиться за межами вушної раковини, то для забезпечення повноцінного звучання накладні навушники забезпечуються потужним джерелом звуку. В якості кріплення можна вибрати як завушні дуги, так і узголів’я. У звучанні вже з’являється певний обсяг і баси. В якості гарного прикладу можна навести накладні навушники MARSHALL MAJOR MK.II BLACK BLUETOOTH.
  • Повнорозмірні: мають великі чашки з м’якими амбушурами, які повністю закривають вухо. Хороша звукоізоляція і додатковий простір забезпечують високу якість звуку. Навіть досить значні габарити таких навушників не зупиняють меломанів від їх використання поза приміщеннями. Хоча можна вибрати модель преміум-класу з полегшеним вагою, невеликим шнуром або навіть зі складним ободом. Це значно підвищує комфорт використання аксесуарів.
  • Моніторні: деякі фахівці відносять їх до повнорозмірних моделей, що, загалом, справедливо. Але все ж вони більш масивні, забезпечені могутнім випромінювачем і мають товстий довгий кабель. Однозначно їх незручно використовувати з мобільними гаджетами. Вони ідеально підходять для прослуховування музики у високій якості роботи з професійною звуковою технікою.
  • Ігрові: геймерські аксесуари, крім футуристичного дизайну і яскравого забарвлення, відрізняються точністю позиціонування звуків. Виробники стверджують, що в таких навушниках гравець може визначити напрям ведення вогню по ньому. І оскільки ігрові баталії можуть відбуватися годинами, то аксесуари виготовляються повнорозмірними і не створюють дискомфорту користувачеві навіть при тривалому використанні. Як вид геймерських навушників ще можна виділити багатоканальні системи.

Перевага вкладишів полягає в їх компактності. Вибрати такі аксесуари слід тим, хто перебуває в постійному русі. Якщо віддати перевагу продукції перевіреного бренду, то можна навіть розраховувати на цілком гідний звук. Якщо для вас важливий комфорт використання, то можна звернути увагу на накладні навушники Sennheiser HD 380 PRO. При купівлі повнорозмірних навушників також слід звертати увагу на бренд, інакше їх звучання може виявитися не таким, як хотілося б чути.