Як вибрати ніж для полювання

7-28-2019


.

Виробники випускають величезну кількість мисливського обмундирування, від одягу і камуфляжу до принад і зброї. Це не обійшло і ринок мисливських ножів. Але серед великого достатку не просто вибрати якісний ніж за прийнятною ціною. Як вибрати кращий ножи для охоты. Слід звернути увагу на три основних критерії: Матеріал ножа. Від матеріалу клинка залежить, чи буде ніж тупитися або іржавіти, гнутися або навпаки ламатися від найменшого вигину. Матеріал клинка – це марка сталі, з якої він виготовлений.

Вона досить жорстко регламентована стандартами і має власний індекс. Простому покупцеві важко розібратися у всьому різноманітті марок сталь, це і не потрібно. Його клинок вже довжиною 20 див Таким можна різати і, при необхідності, рубати. Лезо у них в довжину більше 25 сантиметрів. Таким можна вже і дров до костерку наколоти, і кістка перерубати, але ось різати таким ножем можна насилу. Від рукояті мисливського ножа залежить зручність його використання. При виборі форми рукояті варто відмовитися від подпальцевых виїмок на користь гарди.

Подпальцевые виїмки дозволяють утримувати ніж тільки певним способом, у той час як гарда захистить від травм і спростить хват. Матеріал рукояті може бути самим різним, але можна виділити дві великих групи – натуральні і синтетичні. Натуральні рукояті ножів для полювання виготовляють з дерева, рогу, шкіри. Синтетичні рукояті за якістю експлуатації перевершують дерев’яні, вони зносостійкі і не ковзає в руці. Великі ножі не так зручно носити .

У таких ножах потрібно дуже уважно перевірити механізм, замикаючий ніж в робочому положенні. Він повинен бути достатньо надійним, так як при експлуатації складного ножа саме цей вузол стає найбільш слабким місцем. Тепер, маючи загальне уявлення, ви знаєте, як вибрати ніж для полювання. Вибираючи ніж, головне придивитися до нього — спробуйте на вагу, покрутіть їм в руці. Вибирайте його з під свої завдання, і намагайтеся менше слухати порадників. Пам’ятайте, що це універсальний інструмент, і його необхідно вибирати точно під себе.