Як вибрати новий iPhone!!!!

12-26-2019
Картинки по запросу iPhone 11

З першої хвилини презентації все було зрозуміло, все було очікувано. З новими айфонами сталася цілком логічна річ, однак треба звернути увагу ось на що. А якщо ви, нібито, професіонал — беріть Pro, але і тут виникає питання, що такого професійного в Айфоні Про . Вони обґрунтували цей «професіоналізм» акцентом на камері, що трохи смішно, адже 3 модуля камери інші виробники ставлять давно і не називають свої смартфони Pro, навіть у простих звичайних телефонах зараз є 3 камери з тим же набором функцій. Відео Айфон знімав завжди круто, а тепер став це робити ще крутіше. Ну тут є теж одне питання. Та й то, ця ціна, як і всі ціни на картинці, це США. Коли ви почнете шукати на сайтах, то ця ціна зміниться. Наприклад, в Європі вона залишиться такою ж, але в євро. Також хочемо вам порекомендувати yabloki.ua/rus/iphone/iphone-11/

Навіть у тих країнах Європи, де використовується місцева валюта, все одно там виходить дорожче, навіть ще дорожче, ніж у євро. У фізичних ж офіційних магазинах ціна традиційно вища, ніж заявлена вартість в США. На даний момент я і сам важко відповісти на це питання. Начебто, є і ширококутна і звичайна камера, з «дизайном» попрацювали, додавши нові кольори і змінивши зовнішній вигляд камери. На що упреться вибір нового смартфона, — це час автономної роботи. Серединне значення XS було досить невдалий, він дуже мало тримав за акумулятора. Тепер же, час автономної роботи підтягнули на всіх 3 — х пристроях.

Екран формату Super Retina XDR OLED на Айфоні це теж дуже добре, цілком можливо, він буде одним з кращих на ринку, але що на нього дивитися . Де я візьму контент для айфона, який буде показувати мені настільки розширений динамічний діапазон . Пару фільмів в iTunes і все. Заради того, щоб просто виділити лінійку, просто заради назви — дуже дивне позиціювання. На фото вище я спеціально не визначаю моделі, спробуйте розібратися де яка модель. Це наочний приклад того, що нічого нового ми не бачимо вже який рік. Підсумовуючи, в чому суть я так і не зрозумів. Але хто так буде морочитися і знімати відео, як нам показують в рекламі . Відео з реклами знімалося на телефон, але з використанням професійного устаткування, знімальної групи, спецефектів і т. Хто так буде знімати в реальному житті . Це нормально, адже коли мова йде про наддорогому смартфоні, завжди будуть претензії. Так як ви вважаєте статтю цікавою.