Як вибрати робота в хайфі без івриту

9-14-2019

Как выбрать работа в хайфе без иврита
Молода жінка з дипломом вчителя англійської та французької мов (I — я ступінь підтверджена Міністерством освіти Ізраїлю ) терміново шукає постійну роботу помічника вихователя в Хайфі чи крайот. Досвід догляду за дітьми (навіть зовсім крихітними) є. Акуратність, професіоналізм і доброзичливе ставлення до дітей гарантую. Є досвід ведення різних гуртків ручного творчості. Аплікація, ліплення, робота з тканиною та ін. Можу і памперс поміняти і погодувати, і будиночок з кубиків побудувати. Масовиком — витівником і никайон а — ган, якщо треба, теж без проблем. Проблема — маленький словниковий запас з — за відсутності розмовної практики. Няня — гувернантка для дітей (за сумісництвом репетитор з англійської мови) теж розглядаються. Особливо актуально для батьків, чиї діти не дуже люблять робити уроки самостійно. До п’яти йехидот в багрутных класах включно. Буду вдячна спільноті за міркування по темі ришайон ораа. Мене у Міністерстві переконували, що ніяких теудат ораа з моїм дипломом не треба. А ришайон виходить прямо в процесі роботи і робить його сам роботодавець. Для мене це звучить фантастично.
Також хочемо вам порекомендувати работа в хайфе без иврита
А чому ви не йдете в мисрад ахинух. Вчителів англійської скрізь не вистачає.
Рано чи пізно вам знадобиться ізраїльський теудат ораа, але почати цілком можна і без нього. Особливо разу вам це сказали в міністерстві освіти.
Я ходила в мисрад а — хинух і не один раз. Просто мабуть, потрапила в невдалий час до 21 серпня, поки інспектор з англійської у відпустці. Найдивовижніше, що жодна жива душа в Міністерстві не могла мені сказати, коли вона буває на місці. Я планувала попрацювати трошки з маленькими дітками, щоб добрати іврит і попрактикуватися. А то ж ізраїльські школярі — вони такі, за помилки і маленький словниковий запас засміють.
Я пошукаю, раптом у мене зберігся мобільний хайфського інспектора. Але не впевнена, тому не обіцяю. Вчитель англійської повинен добре говорити в першу чергу по — англійськи. І вже тоді йдіть в цахарон в школі. І оплата пристойніше і будете спілкуватися з дітьми вже шкільного віку. Хочете в школу — йдіть до школи. Не витрачайте час на сад. А скажіть, будь ласка, ІГУМ (Асоціація вчителів репатріантів) варто звертатися. Може ви випадково не знаєте, хто займається там питаннями набору кадрів.