Як вибрати снюс

12-4-2021

Якщо ви тільки вирішили купити вело снюс , а до цього зовсім не були знайомі з жувальним тютюном, важливо вибрати хороший продукт. Тільки якісний снюс створить правильне перше враження.

У цій статті ми розповімо, як підібрати ідеальний снюс на сайті https://kupit-snus.in.ua/opt/, якщо ви раніше ще жодного разу не використовували жувальний тютюн.

На що звернути увагу при покупці снюса новачкові

Якщо ви знаєте, як вибрати снюс, купити його не складе проблеми. Якщо не знаєте — не турбуйтеся: вибрати снюс нескладно.

Перше, на що варто звернути увагу новачкові перед тим, як замовити снюс — це фортеця.

Легкий снюс

Цей варіант не викличе потужного нікотинового удару, тому його можуть використовувати навіть ті, хто не курить сигарети кожен день. Якщо ж ви курите щодня, для початку легкий снюс теж підійде.

Середній снюс

Він подобається тим, хто викурює не менше пачки сигарет в день. Середній снюс дає помірну дозу нікотину і, якщо організм до нікотину звик, не викликає побічних ефектів у вигляді нудоти і запаморочення.

Міцний снюс

Якщо ви вперше пробуєте снюс, з міцного краще не починати. Для новачків він підійде тільки в тому випадку, якщо ви курите 1.5-2 пачки сигарет в день щодня. Але навіть в цьому випадку рекомендуємо бути з ним акуратніше: при перших неприємних відчуттях закінчуйте прийом.

Дуже міцний снюс

Вкрай не рекомендуємо замовляти дуже міцний снюс новачкам. Ультракрепкий снюс підходить тільки впевненим користувачам снюса, які легко перенесли снюс середньої фортеці. В інших випадках починайте з більш легких варіантів. Дуже міцний можете спробувати тільки тоді, коли зрозумієте, що звичайний міцний вам повністю підійшов.

Про смак

Якщо ви обираєте снюс, україна пропонує багато зарубіжних смаків: від класичних тютюнових до насичено-фруктових. Якщо ви не любите аромат тютюну, то рекомендуємо придивитися до бестабачного снюсу — там буде тільки смак ароматизатора.

Якщо ж вам подобаються тютюнові нотки, то звертайте уваги на тютюновий снюс з ароматизаторами.

Як вибрати інтернет-магазин для покупки снюса?

Вибрати вдалий інтернет-магазин-ще одна важлива деталь, яка допоможе вам отримати позитивний досвід від першого використання снюса. Важливо, щоб в магазині продавали оригінальний продукт і ретельно стежили за термінами придатності. Якщо снюс прострочений, його використовувати вже не можна.

Тому звертайте увагу на:

  • асортимент. Чим ширше асортимент, тим краще магазин. Широкий асортимент снюса в магазині означає, що продавець уклав договір на поставку у великих і надійних постачальників, тому що у нього багато замовлень. Якщо замовлень мало і покупці залишаються незадоволеними, асортимент магазину буде дуже скромний-такий продавець працює всього з парою постачальників.
  • контакти. У якісному магазині вам завжди готові допомогти і відповісти на всі питання. Номер телефону для зв’язку на сайті обов’язково повинен бути. Якщо в інтернет-магазині вийти на особистий діалог з продавцем практично нереально, то є великий шанс, що ви отримаєте продукцію низької якості.
  • можливість залишити відгуки під кожним товаром. Якщо магазин впевнений в якості продукції і налаштований на поліпшення сервісу, він не боїться навіть негативних відгуків. Тому і ви, і будь-який інший покупець повинні мати можливість написати думку про будь-який товар.

І наш інтернет-магазин підходить під всі ці параметри! ми завжди готові відповісти на ваші запитання, працюємо тільки з перевіреними постачальниками, стежимо за терміном придатності продукції і цінуємо будь-які відгуки: і позитивні, і негативні.