Як вибрати спортивний велосипед.

4-11-2018

Як вибрати спортивний велосипед.
Вибрати навіть найпростіший прогулянковий велосипед нетак легко, як здається, не кажучи вже про професійних апаратах. У більшості випадків, коли велосипед для себе вибирає дилетант, єдиним критерієм є слово «подобається». Якщо велосипед подобається, ми його купуємо, ні – до побачення. Багато хто так роблять, не думаючи про те, що зайві півгодини, витрачені на правильний вибір у майбутньому зекономлять не тільки час і нерви, але і гроші. А хто, як не чемпіон світу з шосейного велоспорту може допомогти правильно підібрати апарат, який прослужить своєму господареві довго і якісно? А розглянути проблему вибору двоколісного друга з усіх боків допоможе професійний маунтинбайкер. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить велосипед.
Вибираючи велосипед, треба знати, для яких цілей ти це робиш. Для прогулянки по місту можна вибрати не професійний крутий велосипед з амортизатором, а звичайний, міський. Якщо хочеш їздити по бездоріжжю, по лісі, по купинах, пострибати десь, треба вибирати вже інший велосипед, з амортизаторами. Існують ще маленькі велосипеди BMX. Зараз цей напрям дуже розвинений у молоді, дівчата катаються, хлопці.
Це вже екстремальні велосипеди. На них стрибають, встрибують, по сходах катаються. Є велосипеди та для дерті (трампліни, перила, халфпайпы – прим. ред.), і для флет (так звані танці на велосипедах – прим. ред.), тобто в колеса вставляються спеціальні трубочки, на яких вони ковзають по бордюрах, по перилах. У багатьох випадках, коли ми хочемо просто покататися по місту, так воно і є. На неї будуть кріпитися всі інші частини. Основні маркування 7005 і 6061.