Як вибрати вакансії для студентів в Польщі

12-7-2018

Как выбрать вакансии для студентов в Польше
Ні для кого не секрет, що жити в Польщі набагато дешевше, ніж в інших європейських країнах, але дорожче ніж, наприклад, в Україні. Доступні ціни на продукти харчування, оренду та розваг, як правило, одна з головних причин, чому люди обрали Польщу своїм будинком. У цій статті буде наведено список звичайних витрат на проживання в Польщі, що складають вартість життя в Польщі в 2018 році.
Також хочемо вам порекомендувати вакансии для студентов в Польше
надає послуги з працевлаштування за кордоном. Наша діяльність здійснюється за прозорою схемою. Претенденти отримують детальну інформацію щодо умов співпраці, а також відповіді на всі інші питання. Ми укладаємо договори лише з перевіреними, надійними компаніями. Ви зможете контролювати всі етапи працевлаштування, починаючи від підбору вакансії і закінчуючи організаційними деталями підписання контракту.
Особливість нашої компанії полягає в індивідуальному підході. Наші фахівці опитують претендентів в приватному порядку. У ході бесіди ми виявляємо сильні сторони кандидата, з’ясовуємо ключові вимоги до майбутньої роботи. Надалі ми підбираємо вакансії виходячи з побажань здобувача з тією умовою, щоб він ефективно використовував свої навички та раніше отриманий досвід. Ми прагнемо задовольнити запити клієнта щодо розміру заробітної плати та умов праці.
Іноземні громадяни можуть працювати в Польщі як легально, так і нелегально. У другому випадку наймач та посередники практично не оформляють документів. Оплату проводять згідно з домовленістю, часто – усній. Дохід мінімальний і дорівнює винагороді. Нелегалів нерідко обманюють роботодавці. Найгірший результат – депортацію і заборону на повторний в’їзд.
Агентство Gvardia Sp. z o. o. займається легальним видом працевлаштування. Емігранта допускають до виконання його обов’язків після одержання дозволу від польських властей. Роботодавець і кандидат підписують контракт, в якому будуть вказані умови співпраці. Наймач зобов’язується виплачувати зарплату в певному розмірі, а також відраховувати податки у польську скарбницю. Таким чином, приїжджий зрівнюється в правах з корінними жителями.
Якщо описувати його в загальних рисах, то роботодавець зобов’язаний подати офіційну заяву на ім’я воєводи в urzad pracy. В ньому окреслено необхідність залучення працівника з-за кордону. Позитивний відповідь стає підставою для отримання дозволу на ведення трудової діяльності. Наступний етап – видача візи в консульстві за місцем проживання здобувача. Фахівці агентства Gvardia Sp. z o. o. з радістю допоможуть вам легально і з гарантією оформитися на роботу в Польщу.