Як вибрати вебстудию

6-23-2020

 

Сьогодні на ринку створення сайтів як в Києві, так і по всій Україні, з’явилося безліч фірм, що пропонують свої послуги. Це не дивно – зараз практично кожна компанія, а також некомерційні і державні установи прагнуть мати свій власний веб-ресурс. Якщо вас немає в Інтернеті – багато людей можуть ніколи не дізнатися про ваше існування! Але як у пошуку професійного розробника сайту не натрапити на недобросовісних виконавців? Як вибрати хорошу веб-студію? Спочатку хочу вам запропонувати компанію Pixora, це Веб студия з справжніми майстрами свого діла, також у них кращі ціни.

  • Спочатку просто вивчіть те, що пропонують компанії у вашому місті. Діапазон цін може бути досить широким. Якщо ціна занадто низька – можливо, це новачки, які намагаються демпінгувати і залучити своїх перших клієнтів. Другий варіант – знижують ціни веб-студії, що роблять тільки прості веб-ресурси (сайти-візитки, наприклад) або потім, коли піде предметна розмова про укладення договору на створення сайту, раптом з’ясується, що потрібно заплатити ще. Над якісним, повномасштабним інтернет-проектом працює ціла команда фахівців — це дешево коштувати не може. Краще вибрати середній ціновий сегмент і порівняти пропозиції веб-студій.
  • Поспілкуйтеся з менеджером і відвідайте офіс компанії. Хороший фахівець уважно вислухає ваші побажання, не буде нав’язувати свою точку зору, говорити незрозумілими обивателю термінами і намагатися продати вам те, чого ви не потребуєте. У правильній веб-студії вам докладно обгрунтують вартість робіт і розпишуть створення сайту поетапно.
  • Ідеально, якщо ви зверніться у фірму по рекомендації знайомих, які вже скористалися її послугами.
  • У хорошої веб-студії є значне портфоліо готових проектів, посилання на які можна подивитися на власному сайті фірми (до речі, оцініть його зовнішній вигляд і роботу – це говорить багато про що!).
  • Надійна і солідна веб-студія обов’язково укладе з вами договір, перш ніж приступить до роботи над проектом. Цей документ повинен відображати терміни здачі готового сайту, вартість, порядок оплати і т. п.
  • Правильна компанія після здачі готового продукту запропонує клієнтові супутні послуги, супровід, просування, технічне обслуговування сайту.
  • Професійні співробітники веб-студії постараються зробити сайт таким, щоб він не тільки подобався вам, але і привернув потенційних клієнтів і добре вписувався в вимоги пошукових систем. Хороша веб-студія зацікавлена в тих результатах, які принесе виконаний нею проект.