Як вибрати WordPress доробка

6-27-2019

Как выбрать WordPress доработка
Вітаю, ви власник самої популярної системи управління в світі. Це ж елементарно, просто уявіть, що ви заробляєте на написанні вірусів, зломи і зараженні, логічно щоб з мінімальними зусиллями охопити якомога більшу кількість сайтів потрібно знайти лазівку у вихідних кодах самої популярної системи. Однак, це не так — то просто, адже його розробкою і підтримкою займаються не початківці програмісти, а ціле співтовариство висококваліфікованих професіоналів. Тому власники сайтів, регулярно оновлюють ядро системи, можуть спати спокійно. Стривайте, але звідки ж така кількість заражених і зламаних сайтів. Тому що ніхто не гарантує якість доповнень (плагінів), які використовуються при складанні сайту, адже їх можуть викласти в загальний доступ усі бажаючі. Їх потрібно перевіряти, оновлювати також часто, як і ядро системи.
Також хочемо вам порекомендувати WordPress доработка
Так, ви можете зробити це самостійно, хоча це і не гарантує повного захисту сайту, тільки від найпопулярніших видів атак.
До початку будь-яких робіт потрібно зробити резервну копію бази даних і файлів, наприклад за допомогою модуля BackUp, BackWPup, Online Backup і ін. Оновити ядро системи до останньої версії. Змінити адресу входу в панель управління сайтом. Встановити модулі блокують спроби перебору паролів. Посилити політику реєстрації/ відновлення паролів.
Щоправда на практиці кожен третій сайт не може пройти процедуру автоматичного оновлення, так як при розробці програмісти реалізуючи його функціонал, заощаджуючи час вносили правки безпосередньо в ядро системи або файли плагінів, які обов’язково будуть замінені при першому ж оновленні. Тут — то вам і знадобиться резервна копія (п. А далі стандартна рутина, створення тестової копії сайту, відкат змін, пошук і усунення несправностей, що заважають оновитися. Звучить досить просто, але, чесно кажучи між нами – це одна з найбільш неприємних завдань.
Окремої глави заслуговує одна з найбільш простих і зручних e — commerce систем – Woocommerce на базі Вордпресс. Коли мова йде про підтримку магазину, безпеку і безперебійність роботи стоять на перших місцях серед інших завдань. Тим більше, якщо ваш сайт приймає платежі і зберігає інформацію. До всіх перерахованих вище заходів обережності ми настійно рекомендуємо додатково підключити SSL — сертифікат для захисту з’єднань при передачі будь-яких даних. З професійною технічною підтримкою ви забудете про проблеми з сайтом і зможете сконцентруватися на справді важливих завданнях для вашого бізнесу або проекту.
Вартість додаткового нормо — години, руб.
Вартість додаткового нормо — години, руб.
Тариф Тариф.
Тариф Тариф.
Тариф.