Як відкрити ролердром

1-24-2020

Але навіть у великих містах відчувається нестача спеціально обладнаних майданчиків для занять екстремальними видами спорту (наприклад, для скейтбордингу), хоча попит на них досить високий. Хочемо порекомендувати вибрати роллердромы в Киеве

Навіть існуючі ролердроми і скейтпарки не вміщають всіх бажаючих, або знаходяться на околиці міста, куди незручно добиратися з інших районів.

Вимоги до відкриття скейтпарку

Для відкриття свого скейтпарку знадобиться приміщення площею не менше 400 кв.м. в ідеалі воно повинно бути критим і опалювальним, так як саме в осінньо-зимовий період парк буде користуватися найбільшою популярністю.

Тренд 2020 року. Інтелектуальний бізнес у сфері розваг. Мінімальні вкладення. Ніяких додаткових відрахувань і платежів. Навчання під ключ.

Ігропрактік в статтях
На території скейтпарку треба обладнати роздягальню, кімнату для зберігання особистих речей і медичний кабінет. Екстремальні види спорту відрізняються підвищеною травмонебезпечністю, тому у вашому штаті обов’язково повинен бути медик. Не забудьте і про пункт прокату екіпіровки (наколінники, налокітники, шоломи), дощок і роликів.

Все необхідне обладнання для майданчика краще замовляти в спеціальних фірмах, що займаються виготовленням і продажами рамп для катання на скейтборді і байках.
Готові ідеї для вашого бізнесу

Не варто економити і наймати для облаштування майданчика будбригаду, яка не має ніякого уявлення про технології будівництва рампи, способи її зміцнення і загальних стандартах. Якщо ви звертаєтеся за допомогою до фахівців, економія в кінцевому підсумку буде більше, і головне, ви зможете бути впевнені в надійності всіх спортивних конструкцій у вашому парку.

Коли робота над будівництвом і облаштуванням скейтпарку закінчена, подбайте про його рекламу. Як правило, відкриття такого спортивного майданчика викликає інтерес у ЗМІ. Тому при мінімальних вкладеннях в рекламу і витрат на PR-кампанію (наприклад, організація урочистого відкриття нового парку, розсилка прес-релізів і т.д.), ви отримаєте хорошу віддачу і привернете увагу вашої цільової аудиторії.
Готові ідеї для вашого бізнесу

Заручіться підтримкою влади, зокрема Комітету з молодіжної політики: це може принести парку популярність, а, крім того, певні пільги і фінансування. Регулярне проведення змагань з скейтбордингу та катання на роликах також є хорошим інформаційним приводом і дає додатковий дохід його організаторам (за рахунок справляння реєстраційної плати з учасників, платного входу для глядачів і розміщення реклами на території парку).

Ретельно плануйте бюджет і стратегію рекламної кампанії. Шукайте вашу цільову аудиторію там, де вона проводить найбільше часу — в Інтернеті. Створюйте групи в соціальних мережах, розміщуйте оголошення на сайтах, присвячених екстремальним вилам спорту.

Також Запропонуйте співпрацю магазинам молодіжного одягу-можна викладати у них свої флаєри, видавати при здійсненні покупки на певну суму ваші купони на знижку або запрошення на пробне безкоштовне заняття.