Як використовувати електронну книгу для просування ваших продуктів

322

Немає сумнівів у тому, що створення та використання електронних книг в цілях просування продукції є одним з найпотужніших методів інтернет-маркетингу. Пояснюється це дуже просто: електронні книги наділені потенціалом для підвищення рівня залучення клієнтів та збільшення прибутку від збуту товарів. Крім того, вони допоможуть вам затвердити репутацію експерта в тій чи іншій ніші, розширити аудиторію і збільшити ваші шанси на отримання високих заробітків в інтернеті.

Люди, які використовували даний метод, можуть підтвердити його ефективність генерації лідів і просуванні продукції. Тепер, коли ми вже знаємо про неймовірної цінності електронних книг для продуктового маркетингу, давайте з’ясуємо, як можна їх використовувати для просування вашого продукту або бізнесу в інтернеті.

1. У вашій електронній книзі повинні бути готові рішення

Якщо ви бажаєте, щоб ваша електронна книга сприяла генерації продажів, вона повинна бути ефективною і цінною. Ви можете підвищити значимість своєї електронної книги, включивши в неї корисну БЕЗКОШТОВНУ інформацію, професійні поради і перевірені рішення. Створивши цінну електронну книгу, ви допоможете своїм покупцям зробити вибір між двома альтернативами доступними або рішеннями. Повірте, ваші клієнти негайно знайдуть вашу електронну книгу, створену в маркетингових цілях, і скачають її, якщо в ній зазначені реальні рішення їх проблем. Отже, вам потрібно надавати своїм поточним та потенційним клієнтам своєчасні рішення, в яких вони дійсно потребують.

2. Вказуйте реальні переваги своїх продуктів

Вкрай важливо підкреслювати в електронній книзі переваги своїх продуктів. Не варто просто перераховувати їх характеристики – необхідно вказувати, яким чином конкретні властивості продуктів можуть принести реальну вигоду. Клієнти не захочуть купувати продукти тільки з-за того, що вони виглядають привабливо або продаються за прийнятною ціною. Їх цікавить відчутна вигода, яку вони отримають, купивши ваші товари. Підкресливши переваги своїх продуктів в електронній книзі, ви допоможете своїм клієнтам прийняти зважене рішення під час здійснення покупок.

3. Беріть інтерв’ю у галузевих експертів

Чи бажаєте ви генерувати більш якісні ліди і мати більшу цінність в очах клієнтів за допомогою електронної книги, створеної в маркетингових цілях? Якщо це так, то вам необхідно подумати про можливості взяти інтерв’ю у провідних галузевих експертів і включити їх професійні погляди та рекомендації в свою електронну книгу, як і у випадку з онлайн видеомаркетингом. Можете не сумніватися в тому, що дана міра забезпечить вам перевагу над конкурентами, які продають аналогічні продукти.

Майте також на увазі, що більшість споживачів скоріше будуть довіряти думку галузевих експертів, а не місцевих маркетерів. Подання експертної ради або в рекламній електронній книзі дозволить вам продавати свої товари швидко і легко. Тому сміливо звертайтеся до експертів або лідерам в тій чи іншій ніші. На мій погляд, більшість експертів погоджується дати вам інтерв’ю, якщо ви будете дотримуватися правила ділового етикету і поясніть їм, яку користь отримає ваш бізнес від їх участі у створенні вашої електронної книги.

4. Надайте безкоштовні копії ваших електронних книг

Одна з найбільш ефективних стратегій маркетингу допомогою електронних книг полягає в тому, щоб створити безкоштовні видання, які вирішують проблеми ваших постійних та потенційних клієнтів або надають їм корисну інформацію. Ви напевно запитаєте: як безкоштовні електронні книги, створені в маркетингових цілях, можуть збільшити ваші продажі? Справа в тому, що вони підвищать ваші шанси на встановлення контакту з багатьма потенційними клієнтами на глобальному рівні. Рекламна електронна книга буде сприяти не тільки генерації лідів в Інтернеті, але також допоможе вам залучити потенційних клієнтів і спонукати їх до поширення вашого рекламно-інформаційного матеріалу.

5. Запропонуйте своїм клієнтам короткий зміст деяких глав електронної книги

Секрет ефективності електронної книги для маркетингових цілей полягає у створенні стислого змісту деяких голів до того, як вона буде опублікована і поширена. Короткий зміст електронної книги дозволить вашим постійним і потенційним клієнтам поглянути на неї і оцінити її переваги, перш ніж завантажувати і читати її повністю. Ви можете скласти короткий зміст лише перших двох глав, після якого буде вказано зміст всієї книги. Це пояснюється тим, що більшість читачів, в першу чергу, бажає зрозуміти основні ідеї книги, перш ніж читати її повністю. Отже, складайте короткий огляд електронної книги, щоб у покупців з’явився стимул для отримання доступу і читання її повної версії.

6. Просувайте свою електронну книгу належним чином

Недостатньо просто створити рекламну електронну книгу – її також необхідно просувати. Ви можете застосовувати маркетинг по електронній пошті, щоб спонукати потенційних клієнтів включитися в ваш список передплатників, або маркетинг допомогою соціальних медіа, щоб повідомити клієнтів про свою електронній книзі. Ви також повинні використовувати привертає маркетинг, щоб заволодіти серцями і розумом потенційних клієнтів і спонукати їх прочитати вашу електронну книгу. Крім того, рекомендується встановити кнопки соціальних мереж на сторінці завантаження електронної книги і поширювати посилання на неї з допомогою Фейсбук і Твіттер.

7. Увімкніть чіткий заклик до дії

Нарешті, ваша електронна книга повинна містити чіткий заклик до дії. Не варто створювати електронну книгу, вважаючи, що ваші постійні та потенційні клієнти будуть читати між рядків. Ви повинні включити в свою електронну книгу стимули, що використовуються у контент-маркетингу, щоб спонукати читачів придбати вашу продукцію. В ідеалі, ваш заклик до дії повинен міститися в останньому розділі або заключних розділах електронної книги.

8. Зосередьтеся на своїх клієнтів

Досвід показує, що ви повинні створювати рекламну електронну книгу, враховуючи потреби своїх клієнтів. Не варто писати електронну книгу тільки тому, що ви вже давно мріяли зробити це. Ви не отримаєте від цього ніякої вигоди. Яка користь від електронної книги, яка створюється з метою задовольнити вашу потребу у визнанні, не представляючи при цьому істотної цінності для ваших клієнтів?

Якщо ви бажаєте, щоб ваша електронна книга була успішною, то вона на 80% має складатися з цінної інформації (яка служить інтересам ваших клієнтів) і тільки на 20% — з інформацією про ваші продукти. І оскільки вам не доведеться нести транспортні витрати, ви повинні пропонувати безкоштовні копії своєї електронної книги. Якщо ж вам потрібно стягувати плату за електронну книгу, то її ціна повинна бути досить низькою, щоб покупці при необхідності змогли придбати її.

Якщо ви бажаєте всерйоз зайнятися просуванням своїх товарів і послуг в Інтернеті, то ви повинні вже зараз використовувати електронні книги в маркетингових цілях. Електронні книги наділені потенціалом для генерації лідів і доходів, а також утвердження репутації експерта в певній ніші. Рекламні електронні книги також дозволяють вам обмінюватися досвідом, ефективно просувати свою продукцію і розширювати охоплення аудиторії. З урахуванням даних переваг, у вас просто немає виправдань для того, щоб відмовитися від електронної книги в якості інструменту для просування ваших продуктів.

Переклад і адаптація матеріалу How to Use an eBook for Marketing Your Product by Annetta Powell.