Як використовувати відео в Instagram в маркетингових цілях

350

Середня тривалість телевізійної реклами становить 15 секунд. Ці 15 секунд дорого обходяться бізнесу. По-перше, брендам доводиться витрачати величезні кошти, щоб створити відео у форматі телевізійної реклами. По-друге, вартість 15 секунд на популярних телеканалах досягає астрономічних величин. По-третє, ефективність цих витрат залишається під питанням. Під даними компанії CEB, аудиторія помічає лише 12 % традиційних рекламних повідомлень.

Що ви скажете, якщо вам запропонують створювати ролики тривалістю 15 секунд практично безкоштовно? При цьому ви зможете безкоштовно демонструвати їх аудиторії на популярному каналі. Більш того, якщо ви все зробите правильно, користувачі будуть самі шукати ваше відео і переглядати його. Така можливість існує. Мова йде про використання Instagram в видеомаркетинге.

До речі, «Текстерра» надає послуги з видеомаркетингу і робить це блискуче! Так що, якщо вам потрібно по-справжньому круте і якісне відео, — звертайтеся до нас! У нас працюють професіонали своєї справи з великим досвідом роботи, а ціни нижчі ринкових. Натисніть тут , щоб замовити безкоштовну консультацію!

Як використовувати відео в Instagram в маркетингових цілях

Короткі відео в Instagram дають довгострокові маркетингові переваги

Кількість користувачів Instagram перевищує 200 млн осіб. Безумовно, сьогодні Instagram для бізнесу є однією з найважливіших соцмереж, вона вже стала головним каналом продажів для деяких інтернет-проектів. Instagram інтегрований з Facebook, який вважається основною соціальною площадкою для B2C-маркетингу. До іншим фактам, що підтверджує актуальність використання відео в Instagram в маркетингових цілях, відносяться наступні:

 • Протягом восьми годин після запуску функції відео користувачі Instagram завантажили в цю мережу ролики, тривалість яких перевищує один рік. Це підтверджує, що створювати і публікувати відео в Instagram дуже просто.
 • Тривалість відеороликів в Instagram становить 15 секунд. Сервіс для публікації відео Vine, що належить Twitter, дозволяє публікувати відео тривалістю 6 секунд.
 • У 90 % випадків користувачі діляться відео з Instagram на Facebook.
 • За даними маркетингової компанії Unruly Media, 40 % з 1000 найбільш популярних відео в Instagram опубліковані 80 брендами. Це підтверджує інтерес користувачів соціальної мережі до маркетингового контенту.

Популярність відео в Instagram підтверджує довгострокову тенденцію, пов’язану зі зростанням значимості візуального контенту. Користувачі мають змогу дивитися відео в Instagram на екранах смартфонів, що вдало «потрапляє» в ще один тренд: зростання частки мобільного трафіку на сайти брендів і в соціальні мережі.

Як використовувати відео в Instagram в маркетингових цілях

П’ять кроків до маркетингового успіху з відео в Instagram

Багато починаючі інтернет-підприємці aka стартапери вважають своїм обов’язком оволодіти майстерністю elevator pitch. Вони вчаться розповідати про суть свого проекту за 30 секунд. На практиці вдалі мови для ліфта розтягуються на хвилину-півтори. Але навіть майстри elevator pitch тисячного рівня не зуміє вмістити суть комерційної пропозиції в пятнадцатисекундный відеоролик в Instagram.

Не варто використовувати відео в Instagram для інформування клієнтів або генерації лідів. Публікується відео повинно підвищувати впізнаваність бренду, формувати імідж, створювати настрій. Наступні рекомендації допоможуть вам правильно використовувати відео в Instagram для просування проектів:

1. Зробіть ваш бренд і продукт зірками Instagram

Багато компаній активно використовують цю мережу, щоб просувати свій продукт. Вони не шкодують коштів на професійних фотографів і моделей, щоб підкреслити візуальну привабливість пропозиції. Скористайтеся цим досвідом при створенні відео. Зробити це на практиці вам допоможуть наступні ідеї:

 • Покажіть, що ваш товар стильний і модний.
 • Продемонструйте практичні можливості продукту.
 • Переконайте цільову аудиторію, що продукт їй підходить.
 • Покажіть, що вашим товаром користуються знаменитості і звичайні люди.
 • Здивуйте глядачів незвичайними способами використання продукту.

Ваше завдання — створити ролик-настрій, який підтверджує зоряний статус вашого продукту.

Як використовувати відео в Instagram в маркетингових цілях

2. Публікуйте відеозвіти про важливі події, галузевих і культурних заходах, пов’язаних з вашим бізнесом

Відео в Instagram можна використовувати в якості інструменту ньюсджекинга. Для цього необхідно регулярно відвідувати цікаві вашої аудиторії заходи, знімати відео і публікувати їх в Instagram.

Пятнадцатисекундный формат не можна назвати вдалим для репортажу відео. Однак вихід із цієї ситуації існує. Зробіть кілька десятків фото заходу, а потім створити з них відеоколаж. Це можна зробити за допомогою різних програм, наприклад, Flipagram.

3. Показуйте клієнтам і партнерам вашу бізнес-кухню

Використовуйте відео в Instagram, щоб показати, що ваші клієнти мають справу не з абстрактної компанією XYZ, а з веселими, уважними і відповідальними спеціалістами Іваном, Василем та Марією. Для цього:

 • Опублікуйте міні-інтерв’ю з співробітниками.
 • Проведіть відео з вашого офісу. Якщо формат відео в Instagram здається вам коротким, використовуйте відеоколаж.

Пам’ятайте, що відео з Instagram можна публікувати в блозі або в розділі «Про нас» корпоративного сайту. Також ви можете поділитися знятими відео в співтоваристві вашого бренду в Facebook.

4. Освоюйте жанр міні-серіалів

Створюйте серії коротких відео про бренд і продуктах. Вони повинні об’єднуватися загальним сюжетом. Анонсируйте публікації нових відео, просіть передплатників пропонувати ідеї для нових серій.

Міні-серіал знімає обмеження, які виникають із-за невеликої тривалості відео в Instagram. Наприклад, повноцінний огляд продукту неможливо вмістити в 15 секунд. Але ви можете коротко розповісти про його можливості в п’яти або десяти міні-серіях.

5. Використовуйте можливості контенту

Тільки один зі ста передплатників активно коментує ваші замітки і фотографії. Однак Instagram дозволяє збільшити активність аудиторії. Як це можна зробити? Ось кілька ідей:

 • Запропонуйте передплатникам опублікувати відео, пов’язане з вашим брендом або продуктом.
 • Зніміть на відео ваших клієнтів і опублікуйте ролик.
 • Проведіть конкурс між передплатниками. Наприклад, якщо ви продаєте смартфони, попросіть покупців позмагатися у швидкості заміни sim-карт.

Користуйтеся сучасними форматами

Формат відео в Instagram є виграшним в умовах надлишку інформації та рекламної глухоти аудиторії. Споживачі уникають оголошень і відеореклами, але вони завжди знайдуть 15 секунд на перегляд прикольного ролика. Користуйтеся цим: створюйте та надсилайте короткі відео в Instagram. Ваша мета — керувати настроєм клієнтів, нагадувати про себе, формувати імідж бізнесу та стимулювати реакцію на ваші повідомлення.

Читайте також:

 • Життя контент-маркетолога в картинках
 • 30 ознак того, що ви працюєте в SMM
 • Чому ваш контент-маркетинг не працює?