Як возбновить симейные відносини.

4-20-2018

Як возбновить симейные відносини.
Якщо звернутися до значення слова «зрада», то зрадою можна вважати порушення деяких домовленостей. Якщо домовленості є, то є що порушувати. Якщо ж у людей в парі абсолютно вільні відносини без будь-яких зобов’язань, то юридично незрозуміло, про що ми говоримо. Будь-яка зрада ставить крапку у відносинах. І пара стикається з необхідністю укладення нового договору на спільне життя. Якщо по сімейній системі постійно наноситься такий удар, то вона починає розхитуватися і втрачати стійкість. Найвища цінність для людини — набуття справжньої, глибокої близькості з партнером. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://jampo.com.ua/mix/vyplata-alimentov-na-rebenka-pri-razvode.htm.
Після зради подружжю доводиться починати з нуля той шлях, який вони вже пройшли. І це дуже прикро. Вони позбавляють себе того, що вони могли би випробувати в житті. Потрібно сказати, що зради можуть відбуватися на різних рівнях. Зазвичай вважають зрадою невірність на тілесному рівні. Але зрада завжди є результатом певного внутрішнього шляху, результатом внутрішніх процесів і емоцій. Якщо люди вирішили бути разом, то вони несуть відповідальність, в тому числі і за те, що з ними відбувається на душевному рівні, та намагаються аналізувати свої бажання, закоханості на тій стадії, коли вони не перейшли у конкретні дії.
Питання зради на тілесному рівні дуже непростий. Здавалося б, самим очевидним і простим рішенням було б розбігтися і припинити відносини. І напевно, цей шлях в якихось випадках виправданий, але в кожній ситуації потрібно розбиратися окремо. Після зради відносини доводиться вибудовувати наново. На жаль, це неможливо. Але у цієї медалі є й інша сторона.