Як встановити ГБО

7-15-2020
Як встановити ГБО 4 покоління своїми руками? – Голос Сокальщини ...

Висока ціна рідкого палива змушує шукати більш дешеву альтернативу цим видам палива і одними з таких є пропан і бутан. Для використання газу в автомобілі потрібно доповнити його спеціальним обладнанням – ГБО. Провести якісну установку ГБО в Києві готова наша компанія, «Время газа». Вибрати надійну компанію можна, орієнтуючись на відгуки клієнтів фото майстерні і виконаних робіт. Також визначитися допоможе рейтинг нашої кампанії просмотрите здесь на softfiler.net

Різні компанії пропонують монтаж ГБО 4, 5 і 6 генерацій. Третя, незважаючи на дешевизну, не вважається актуальною для сучасних машин. Карбюраторні машини можна оснастити Газо-балонними системами 2 і 3-його покоління і від такого заходу економія буде становити близько 20% при порівнянні з витратою бензину. Вибираючи 4-ю генерацію, рівень економічності складе близько 30%.

Встановлення ГБО в Києві 5/6-ї генерації – найкращий вибір для сучасного легкового та вантажного транспортного засобу. Вони зможуть економити до 70% більше палива, ніж інші. Установка ГБО 5 генерації під ключ допоможе: Якісний сервіс «Время газа» по установці ГБО в Києві повинен надати наступні умови:

Обов’язково видається паспорт після проведення монтажу ГБО, в якому вказується дата встановлення і пройдені ТО.

Провести роботи по установці ГБО 4 покоління, а також інших поколінь можуть СТО Києва «Время газа». Вибрати установку ГБО можна на нашому сайті – користувачеві буде показано графік роботи, відгуки, адреса розташування, номер телефону для запису.

Газове обладнання на авто 5 і 6 покоління встановлюють по всьому Києву — Голосіївському районі, Солом’янському районі, на Окружній, на Лівому Березі, в Святошинському районі.

Установка газу в Києві коштує не таких великих грошей, як вважає більшість. Ціна установки ГБО складається з двох складових: вартості основного устаткування, а також послуг по монтажу. Найчастіше установка газу коштує приблизно 65-100% від вартості обладнання і залежить від:

Більш детально дізнатися про ціну та особливості проведення установки газобалонного обладнання можна за телефоном у сервісному центрі «Время газа» .