Як залучити B2B-клієнтів з допомогою відео: кейс Orabrush

361

Якісне відео створює емоційний зв’язок між компаніями та їх клієнтами. Тому багато бізнес-проекти активно використовують відеоконтент, щоб залучати споживачів. Великі корпорації і невеликі фірми публікують ролики на YouTube, розраховані на B2C-клієнтів або покупців-приватних осіб.

Можуть чи організації, що працюють в сегменті B2B, залучати клієнтів з допомогою відео? Зокрема, може невелика фірма використовувати відеоролики, щоб продавати свій продукт великим компаніям?

Так, така можливість існує. Більш того, використання відео для залучення клієнтів-юридичних осіб практично не відрізняється від застосування цього інструменту для продажу продукту приватним споживачам.

Наступні поради допоможуть вам налагодити взаємодію з великими клієнтами з допомогою відеоматеріалів:

  • Створюйте відеоматеріали, викликають бажання дивитися їх знову і знову.
  • Робіть відео, посилання на яке глядачі будуть відправляти своїм друзям та знайомим.
  • Кастомизируйте ваш канал на YouTube, зробіть його брендованим.
  • Дізнайтеся більше про рекламу на YouTube, почніть використовувати цей інструмент.
  • Оптимізуйте публікується відео, щоб користувачі могли знайти його за допомогою пошукових систем.
  • Використовуйте соціальні можливості YouTube, залучати аудиторію у взаємодію з вашим бізнесом.
  • Оцінюйте ефективність вашого відеоканалу за допомогою сервісу YouTube Analytics.
  • Вивчайте історію успішного просування бізнесу за допомогою YouTube. Одна з них наводиться нижче.

Як творці щіток для мови Orabrush домоглися успіху в B2C і B2B-сегментах

Компанія Orabrush випускає і продає однойменні щітки для мови. Це підприємство навчилася продавати свій продукт приватним особам за допомогою YouTube. Крім цього, компанія Orabrush отримала можливість поширювати свої щітки через мережу супермаркетів Walmart, скориставшись відеоконтентом.

У 2009 році засновники Orabrush Боб Уогстафф, Джеффрі Хармон і Остін Крейг продали понад 1 млн щіток для мови, використовуючи YouTube в якості єдиного каналу просування. Однак підприємці постійно стикалися з питаннями клієнтів, охочих купити щітку в якому-небудь великому супермаркеті. Але Orabrush не могла переконати великі рітейл-мережі перспективи співпраці.

Від B2C до B2B

Керуючий одного з супермаркетів Walmart в штаті Юта побачив ролики Orabrush на YouTube і замовив щітку для мови. Результати використання продукції Orabrush обрадували менеджера. Він особисто зателефонував у компанію і запропонував продавати щітки для мови в його супермаркеті. Також цей керуючий розказав своїм колегам в інших містах про компанії Orabush.

Протягом трьох тижнів близько 20 супермаркетів Walmart прийняли на реалізацію щітки для мови. Продажу продукції Orabush в штаті Юта зашкалювали, тому підприємці вирішили зв’язатися з головним офісом рітейлера. Вони хотіли продавати свої щітки по всій території США. Компанія Orabush витратила на рекламу щіток в супермаркетах Walmart кілька десятків тисяч доларів, проте це не принесло успіху.

Персоналізоване B2B-відео

Тоді Остін Крейг відправив одному з керівників Walmart посилання на відеоролик на YouTube за допомогою електронної пошти. Цей матеріал був створений спеціально для адресата. Пан Крейг і талісман компанії Orabush «Морган-брудний язик» зверталися до керівника мережі супермаркетів по імені.

«Привіт, ось результати продажів щіток для мови в одному з супермаркетів Walmart в Юті», — розповідав Остін Крейг цього відео. Ролик являв собою коротку розповідь про компанії Orabush і її продукт, а також про успішний досвід продажів щіток у магазинах мережі в штаті Юта.

Остін Крейг сподівався, що керівник Walmart запропонує йому зустрітися, щоб обговорити можливу співпрацю. Замість цього Крейг отримав електронного листа з одним коротким реченням: «Ви можете поставити 735 000 щіток для мови в наші супермаркети до серпня?»

І ніяких телефонних дзвінків, особистих зустрічей і виснажливих переговорів. Одне електронний лист з посиланням на відео, опубліковане на YouTube, що дозволило Orabush продавати свої щітки 3500 супермаркетах Walmart по всій території США. Невелика компанія випередила великі транснаціональні корпорації, які вважаються лідерами у ніші виробництва продукції для догляду за порожниною рота, завдяки відеоконтенту.

Приклад компанії Orabush підтверджує можливість використання відео для залучення B2B-клієнтів. Навіть невеликий бізнес може продавати свій продукт великим корпораціям з допомогою цього типу вмісту.

Потрібно по-справжньому круте і якісне відео? Тоді зверніться в «Текстерру»! У нас працюють професіонали своєї справи з великим досвідом роботи, а ціни нижчі ринкових. Натисніть тут , щоб замовити безкоштовну консультацію!