Замовити seo аудит сайту

8-7-2019

Хочете вивести свій онлайн — бізнес в ТОП. Кількість відвідувачів невелика, замовлень мало, тому потрібна розкрутка і аналіз (перевірка) сайту. Що допоможе підняти Ваш проект на новий рівень.

Для початку необхідно привести контент в належний стан, щоб інтернет — магазин або додаток можна було легко знайти в пошуковій системі.
Основна мета СЕО — аналізу веб — сайту полягає у виявленні недоліків, які заважають пошуку позиції в пошукових системах. Крім того, аудит інтернет — сайту включає в себе розробку рекомендацій щодо усунення недоліків. Залежно від мети SEO перевірки веб — сайту та оптимізації, розрізняють такі види аудиту: пошуковій; розбір посилальної маси; технічний аудит сайту; текстовий; комплексний аудит сайту.

Ціна на комплексний, технічний аудит (аналіз) сайту і його просування в Києві залежить від розміру проекту і прораховується індивідуально.
Кожен SEO — аналізатор має свої особливості і відмінності. Вибираючи відповідну послугу, Ви отримуєте можливість перевірити і оптимізувати проект, тим самим зробивши його привабливим і цікавим для відвідувачів. В оцінці задіяні всі сторінки інтернет — магазину.

Весь процес роботи можна розділити на кілька етапів: вивчення особливостей пошукового запиту для Вашої ніші; визначення тематичних ключових слів, які підходять для Вашого ресурсу; розгляд структури проекту; розбір технічної складової сторінки; робота над текстом; складання звіту про виконану роботу та рекомендацій щодо виправлення недоробок.

Також хочемо вам порекомендувати замовити seo аудит сайту
і оптимізацію за кращою ціною можна в компанії . Наші спеціалісти надають комплекс послуг для просування веб — сайтів.

Компанія  виробляє SEO — просування інтернет — магазинів на вищому рівні, застосовуючи новітні технології.
Послуга аналізу Вашого веб — сайту, налаштування і пошукова оптимізація спрямована на поліпшення контенту, а також на залучення потенційних клієнтів. Команда фахівців з багаторічним досвідом роботи перевірить веб — сайт, виконає SEO — оптимізацію в короткі терміни і допоможе просунути інтернет — магазин позиції в пошуку.
Наша мета — вивести проект в ТОП, але робити це зрозуміло та прозоро для клієнта. Співпраця з нами дозволить Вам повністю стежити за процесом роботи і контролювати кожен етап. Ми надаємо доступ до документації та програмного забезпечення. З клієнтською версією програми  замовник зможе переглядати роботу співробітників компанії і ділитися своєю думкою. Ціни залежать від обраної Вами послуги.
Ми обов’язково поділимося з Вами нашим багаторічним досвідом для досягнення кращого результату.